7.jpg

 DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ!

Uniformas galima užsisakyti:

1-8 klasių mokiniai megztinius gali užsisakyti internetinėje „Majoris ir partneriai" parduotuvėje. Pavyzdžiai, apmokėjimas ir pristatymas, dydžiai.

5-12 klasių mokiniai švarką gali įsigyti  uniformų parduotuvėje „Manovita" adresu: Klaipėdos g. 36, Panevėžys. Telefonas: 8 (648) 39 991 Darbo laikas: 10 - 18 val.  šeštadienį, sekmadienį – nedirba.     

NAUJIENA!

Nuo rugsėjo pirmosios gimnazijoje 5-12 klasių mokiniai prie įprastos uniformos (megztinio ar švarko) galės dėvėti džemperius su gimnazijos logotipu. Džemperius galima užsisakyti internetinėje 8TOGO parduotuvėje. Džemperis pirmas, antras.

Informaciją apie pagamintus džemperius bus paskelbta gimnazijos svetainėje liepos mėnesį. 


Gimnazijoje įvyko pirmasis alumnų susitikimas, kurio metu buvo išrinktas prezidentas - Edmundas Bliuvas (2010 m. laida).

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Spalio 23d mokinių parlamentas organizavo aktyvistų mokymus. Mokiniai galėjo linksmai praleisti laiką, pasiklausyti buvusių mokyklos parlamento prezidentų paskaitų, apie atsakomybę, kuri užgulė jų pečius. Kiek vėliau, socialinė pedagogė pravedė linksmą vaidmenų žaidimą, kuriame reikėjo suvaidinti situaciją, susijusią su atsakomybe. Vakare, mokiniai žiūrėjo filmą „Virtualūs priekabiautojai", kuris supažindina su internete tykančiais pavojais. Ryte mokiniai atliko refleksijos užduotis. Ačiū dalyvavusiems!

Raminta Ivanauskaitė, nuotraukos Gabrielės Aputytės  

2017m. lapkričio 20-25 dienomis  vyko penktoji Nacionalinė karjeros savaitė 2017,  globojama Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės.

2017-11-20 dieną IIc klasės mokiniai ir 11-22 dieną IIa klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinėje karjeros savaitėje 2017. Netradicinėse ekonomikos ir verslumo pamokose susitiko su SEB banko klientų vadybininku Linu Kaminsku. Susitikimo tema: „Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai. Finansų planavimas”. Vadybininkas supažindino mokinius su SEB banko rekomenduojamu finansų planavimu, rekomendavo mokiniams mokytis planuoti savo išlaidas.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja J. Kondrotienė

 

Gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė 3b klasės (mokyt. Daiva Žukauskienė) užklasinio skaitymo pamoka „Angelų pasakos“. Mokiniai klausėsi V.V.Landsbergio „Angelų pasakų“, o skaityklą papuošė savo kūrybinių darbelių paroda „Kalėdų Angelas“. Visus kviečiame apžiūrėti parodėlę.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Nuoširdžiai dėkojame 3c klasės mokiniams ir jų tėveliams, mokytojai Ainai Cimermonienei, 2c kl. mokiniams: Magdalai Etxezarretai, Jaškūnui Pijui ir mokytojai Gražinai Bataitienei, bei 4b klasės mokytojai Ritai Ratkevičiūtei, padovanojusiems mūsų gimnazijos bibliotekai net 49 knygas.

Bibliotekininkės Živilė ir Lionė, nuotraukos Živilės Čipienės

Lapkričio - gruodžio mėnesiais pradinių klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukaciniuose renginiuose. 1-2 klasių mokiniams vyko edukaciniai užsiėmimai Panevėžio kraštotyros muziejuje. Antrokai džiaugėsi pučiamųjų orkestro programa „Zooparadas" Panevėžio raj. Šilagalio kultūros centre, o 3-4 klasių mokiniai dalyvavo praktiniame muzikos užsiėmime „Muzika tavyje". Į muzikos klausimus atsakymus surasti padėjo žinomas džiazo muzikantas ir pedagogas Remigijus Rančys. Užsiėmimo metu mokiniai atliko keletą praktinių muzikinių žaidimų, kurie lavina motoriką, koordinaciją, ritmo pojūtį bei kuria geresnį grupės tarpusavio ryšį. Vaikai susipažino su netradiciniais muzikos metrais ir ritmais. Ši  muzikos pamoka  pažadino vaikuose ne tik kūną, bet ir sielą.

Pradinių klasių mokytojos, nuotraukos Stasio Skrebio

Šių metų gruodžio 7 dieną IV gimn. kl. mokinių politologijos grupė turėjo netradicinę pamoką, kurioje svečiavosi buvusi gimnazijos mokinė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmo kurso studentė Miglė Palujanskaitė. Kalbėjome apie studijas institute, politikos mokslų studijų programą, JAV rinkimų sistemą bei artėjančius Lietuvos Respublikos prezidento rinkimus. Pamoka visiems patiko, dėkojame Miglei ir laukiame kitų susitikimų.

Istorijos mokytoja Rima Kemzūrienė, Miglė Palujanskaitė

Gruodžio 5 dieną Panevėžio Saulėtekio progimnazijoje vyko konkursas „Dovanokime viltį gyventi“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos 8a ir 8c klasės mokiniai. Konkurso tikslas – skatinti mokyklų bendruomenių narių domėjimąsi kraujo ir organų donoryste, bei kraujo donorystės poveikiu sveikatai. Mokinių komanda konkurso metu pateikė plakatą, atsakinėjo į testo klausimus bei pristatė kūrybinę užduotį apie neatlygintiną kraujo ir organų donorystę. Komandai pavyko surinkti daugiausiai taškų ir užimti I-ąją vietą. Mokiniams buvo įteikti ne tik padėkos raštai, bet ir laimėtas pagrindinis prizas – ekskursija į Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejų bei lazertrono turnyras.

Biologijos mokytoja Neringa Garuckienė  

Š. m. gruodžio 7-8 dienomis, nemaža mūsų gimnazijos mokytojų grupelė dalyvavo Advento rekolekcijose Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos Tarnaičių rekolekcijų namuose Pavilny. Laikas buvo itin nuostabus. Ištrūkome iš kasdienių darbų, klausėmės įdomių kun. Vytauto Sadausko SJ konferencijų, žiūrėjome filmą „Tyla“, asmeninėje maldoje apmąstėme kun. Vytauto išsakytas mintis apie Dangaus Karalystę, šv. Mišių aukoje pavedėme Dievui save ir bendruomenę, kad visada vieni kitiems būtume gerumo, pasitikėjimo bei vienybės dovana.

Kapelionas kun. Tomas

Gruodžio 3 dieną šeštokai , padedami sesės Vitalijos, stengėsi  išsiaiškinti, ką žmonės mąsto apie gyvenimą, kada gyvenimas teikia džiaugsmą, o kada tenka liūdėti. Skaitydami Evangelijos ištraukas, bandė išsiaiškinti Jėzaus požiūrį į gyvenimą ir kaip jiems sekasi laikytis to požiūrio, su kokiais sunkumais susiduria. Kiekvienas mokinys  parengė lankstinuką „Gyvenimas – didžiausia Dievo dovana“.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė

Gruodžio 7 dieną mes, 7a klaės mokiniai, praleidome vienuolyne Krikščioniškų vertybių dienoje. Dieną, kaip paprastai,  pradėjome malda ir susipažinimo žaidimu. Savo vertybes ir požiūrį į pasaulį vertinome atlikdami daugelį įvairių veiklų. Mūsų klasės didžiausia vertybe pasirodė esanti šeima. Galiausiai laikrodžiui rodant popietę, prasidėjo ruošimasis Šv. Mišioms. Dauguma mokinių priėjo išpažinties, pasimokėme keleto giesmių. Šv. Mišiose padėkojome už prabėgusią dieną, pasisėmėme jėgų ir palaimos ateinančiai savaitei.

7a klasės mokinė Ugnė Misevičiūtė

Gimnazijos choras dalyvavo Advento koncerte Šv. Juozapo senelių namuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Sveikiname 30-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (8–12 kl.) Panevėžio miesto etapo nugalėtojus:

  • Matą Rožėną Ib gimn. klasė – I vieta jaunesniųjų grupėje;
  • Andrių Gražį IV gimn. klasė – II vieta vyresniųjų grupėje;
  • Miką Palujanską IV gimn. klasė –II vieta vyresniųjų grupėje.

Mokytojai Irma Lažauskienė ir Alfredas Vasiliauskas

2018 m. gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2017–2018 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai bei laureatai.

Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinės Rusnė Šipelytė (mokyt. Audronė Survilienė, Irena Savickienė), Justina Cicilionytė, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė bei Faustas Butnoris (mokyt. Janina Bardauskienė) išrinkti tarp visų geriausių miesto mokinių.

Gimnazijos gabiausiuosius pasveikino ir atminimo dovanėles įteikė Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas.

Parengė Stasys Skrebys  

Paskutinę šių metų mokslo dieną gimnazijos IIIc ir IVa klasių mokiniai (auklėtojos I.Savickienė ir V.Gaušienė) apsilankė, atrodo, gerai žinomoje, tačiau šioje kelionėje naujai atsivėrusioje Renesanso laikų Latvijoje. Įspūdingoje Bauskės Livonijos ordino pilyje mus pasitiko Kuršo hercogienė Ketler. Ji aprodė savo rezidencijos apartamentus, supažindino su 16a. apdarais ir papuošalais, o švenčių salėje dar ir pamokė Renesanso laikų šokių bei viduramžiško etiketo.

Rygą pasiekėme vakarėjant. Senamiestis nustebino puošnumu, džiugia kalėdine nuotaika ir...nuolat girdima lietuvių kalba. Gidas aprodė ne tik gražiausias sostinės vietas, bet ir nuvedė į viduramžius menančias Rygos gatveles, rūsius, turistų pilnas aikštes. Ekskursiją  baigėme pakilę į 27 viešbučio aukštą, iš kurio atsivėrė kvapą gniaužianti šviesomis pasipuošusi Latvijos sostinė.

Vakarą baigėme Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame žiūrėjome Prokofjevo baletą „Romeo ir Džiuljeta“.

Mokyt. I.Savickienė, nuotraukos Pauliaus Bisigirsko III gc  

 

5b klasės mokiniai gruodžio 18 d. aplankė kalėdinį Vilnių. Ekskursijos metu aplankėme Vilniaus arkikatedros baziliką. Mūsų ekskursija su gide prasidėjo katedros požemiuose, kur karališkajame mauzoliejuje ir kriptose palaidoti Vilniaus vyskupai, Lietuvos valdovai ir didikai. Aplankėme puošniausią barokinę šv. Kazimiero koplyčią, kurioje ilsisi Lietuvos ir jaunimo globėjas šv. Kazimieras.

Bažnytinio paveldo muziejuje apžiūrėjome katedros lobyną, kuris atspindi Lietuvos krikščioniško tikėjimo, kultūros ir visuomenės gyvenimo istoriją. Iš gidės pasakojimo sužinojome, kad Vilniaus katedros lobynas yra ne tik unikalus įvairių amžių ir skirtingų stilių bažnytinio meno paveldas, bet ir pats seniausias ir gausiausias iš visų LDK bažnyčiose saugotų lobynų.

Pasivaikščioję po Vilniaus senamiestį apžiūrėjome kalėdinę eglutę, aplankėme kalėdinę mugę ir pramogavome Skyparke.

5b kl. auklėtoja Audronė Survilienė  

Gruodžio mėnesį gimnazijos penktųjų klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Kalėdinė dovana augintiniui". Savo dosnumu noriai dalinosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai buvo labai aktyvūs ir dovanojo viską, ko labiausiai reikia Panevėžio gyvūnų globos draugijai: kraiką katėms, šiukšlių maišus, pirštines, popierinius rankšluosčius, valymo priemones, vitaminus, priemones nuo erkių ir blusų, patiesalus, maistą.

Tėveliai padėjo mums nuvežti maistą ir gyvūnų priežiūrai skirtas priemones į gyvūnų globos draugiją. Mes ne tik aplankėme globos namuose gyvenančius gyvūnus, bet ir susitikome su ten talkininkaujančiais savanoriais, susipažinome su jų atliekamais darbais. Smagu, kad yra žmonių, kurie nėra abejingi žiemą be šeimininkų gyvenantiems šuniukams ar katytėms. Gera buvo suteikti gyvūnėliams nors truputį džiaugsmo, nes gyvenant be šeimininkų jiems trūksta ne tik maisto, bet ir žmogaus artumo bei meilės. O mes savo atvykimu suteikėme jiems nors truputį džiaugsmo.

5b kl. auklėtoja Audronė Survilienė  

 

Gimnazijoje vyko Adventinė popietė mokytojams ir darbuotojams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Advento popietė - „Šv. Kalėdos mano širdyje".

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijoje vyko koncertas pradinių klasių tėvams ir mokytojams „Šv. Kalėdų belaukiant“.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Visą gruodžio mėnesį gimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių mišrių komandų kvadrato varžybos. Jaunieji sportininkai sužaidė 23 varžybas. Sporto salėje vyko bekompromisinė kova, buvo daug emocijų, džiaugsmo, azarto, pralaimėjimo kartėlio ir ašarų. Turnyre dalyvavo 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c klasės, delegavusios stipriausius kvadrato žaidėjus. Dėl trečiosios vietos kovojo 5a ir 5b klasės, emocingose varžybose nugalėjo 5a klasės komanda. Didžiajame finale susirungė dvi šeštosios klasės- tai 6a ir 6c. Atkaklioje kovoje per du kėlinius nugalėtojo nepavyko išaiškinti, todėl teko žaisti pratęsimą. Tik vieno taško persvara nugalėtojo vardą iškovojo 6c klasė. Sveikiname!

Varžybas organizavo ir teisėjavo kūno kultūros mokytojai Violeta Karanauskaitė ir Vasilijus Semčišinas

 

Artėjant šv. Kalėdoms gimnazijos „J.Tumo Vaižganto" draugovės skautai nutarė gimnazijos bendruomenei padovanoti dovaną ir kartu su Panevėžio krašto skautais 2018-12-18 vyko į Lenkijos Slobodkos miestelyje organizuojamą Tarptautinę skautų akciją „Betliejaus ugnis - vienijanti įvairovę". Panevėžio delegacija vyko perimti nešamos ugnelės. Betliejaus taikos ugnis - simbolinė akcija, skirta žmonijos taikai ir brolybei. Ji buvo pradėta 1986 m. Austrijoje, Linco mieste. Idėja kilo socialinės paramos akcijos „Šviesa tamsoje“ metu. Kasmet ypač pasižymėjęs vaikas iš Austrijos keliauja į Palestiną ir Betliejuje uždega žvakę. Iš pradžių ugnis yra platinama po visą šalį, o vėliau ir po Europą. Šią Betliejaus Taikos Ugnies nešimo užduotį visose šalyse atlieka tų valstybių skautai. Maloniai kviečiame 2018-12-20 (ketvirtadienį) užeiti į gimnazijos biblioteką, kurioje galite prisidegti Betliejaus Taikos ugnies.

„J.Tumo Vaižganto" draugovės skautai

Gruodžio 18 d. Gimnazijos mišrus choras (vadovė Jezinta Garbaliauskienė) dalyvavo Bistrampolio dvare vykusiame šventiniame koncerte -„Kalėdos mano širdyje".

Nuotraukos Stasio Skrebio

6a klasės mokiniai ir jų tėveliai  Advento laikotarpį pasitiko dalyvaudami edukacinėje programoje „Prie balto Kūčių stalo“ Kupiškio raj. Uoginių amatų centre. Kartu gaminome kūčiukus, sukome vaško žvakę, puošėme Advento vainikus, dengėme stalą ir vaišinomės Kupiškio krašto Kūčių patiekalais. Laikas bendrystėje prabėgo labai greitai, grįžome praturtėję žiniomis apie šv. Kūčių ir Kalėdų papročius.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė

Gimnazijos choras gruodžio 12 dieną aplankė Linkaučių vaikų globos namus, surengė Kalėdinių giesmių koncertą, dalyvavo popietėje su vaikais.

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė

Gruodžio 9-osios ankstyvą sekmadienio rytą 4a klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja išvyko į Vilnių. Nacionaliniame operos ir baleto teatre žiūrėjome baletą „Spragtukas“. Tai dviejų dalių baletas, pastatytas pagal E.T.V. Hofmano pasaką „Spragtukas ir pelių karalius“. Muziką baletui sukūrė kompozitorius Piotras Čaikovskis. Nuostabi muzika, įspūdingi rūbai ir bendrystės jausmas, kad galime visi klasės mokiniai, tėveliai būti kartu. Grožėjomės Vilniaus Katedros aikštėje nuostabia egle. Valstybės pažinimo centre aplankėme Šimtmečio parodą „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Patyrėme unikalų šimtmečio pasakojimą pasitelkiant šiuolaikines technologijas. Interaktyvaus seanso metu buvo pristatomos skirtingais laikotarpiais kurtos vizijos. 

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

4a klasės mokiniai ir mokytoja išvyko į pramoginę ekskursiją Kernavėje ant Balto kalno. Susipažinome su itin retu reiškiniu Lietuvoje - šunų kinkiniais. Kalėdinėje programoje bendravome su žaismingais ir draugiškais Aliaskos Haskiais, žaidėme aktyvius komandinius žaidimus su Kalėdų Seneliu, važinėjomės šunų kinkiniu su rateliais. Nuoširdų ačiū tariame klasės mokinių tėveliams, kad galėjome džiaugtis nuostabia kelione ir patirti nepakartojamų įspūdžių!

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

Gruodžio 18 d.18 val. Bistrampolio dvare vyks koncertas - „KALĖDOS MANO ŠIRDYJE“. Skambės Mark Brymer „Kalėdinė siuita“ (lietuviškas tekstas E. Pažemeckaitės), dalyvauja: Panevėžio muzikos mokyklos mergaičių choras (vadovė Sandra Baronienė), Kazimiero Paltaroko gimnazijos mišrus choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė), solistai: Indrė Strolytė ir Rugilė Garbaliauskaitė.

Renginį veda Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviaii, renginys nemokamas

 

Žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristato dalykinį gimnazijų reitingą, iš kurio matyti, kurios mokyklos abiturientus kiekvienam valstybiniam egzaminui parengia sėkmingiausiai. Džiaugiamės, jog iš 50 Lietuvos gimnazijų, geriausiai išmokančių chemiją, Kazimiero Paltaroko gimnazija užima 6 vietą. VBE balo vidurkis 86,13%.

(Žurnalas ,,Reitingai“ 2018 m. gruodis)

Lapkričio 30 d. Panevėžio savivaldybėje atidaryta moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" paroda. Konkurso laureate tapo K.Paltaroko gimnazijos auklėtinė Austėja Kaminskaitė, IVa gimn. kl. Ji apdovanota 100 € vertės dovanų kortele ir atminimo dovana.

Elenai Valkiūnaitei, IVa gimn. kl. skirta 60 Eur, Vakarei Macijauskitei, 6b kl. Laurai Žibutytei, 8b kl.  Dovilei Arcimavičiūtei, IIa gimn. kl.Viltei Zaveckaitei, IVb gimn. kl. - po 25 €. vertės dovanų kortelės ir atminimo dovanos. Atskira padėka apdovanotas daugiausia mokinių kasmet minėtam konkursui parengiantis K. Paltaroko gimnazijos vyresnysis fotografijos mokytojas Stasys Skrebys. Laureatų nuotraukų autorius pasveikino Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas, administracijos pavaduotoja Sandra Jakštienė, mokinių atsiųstas nuotraukas aptarė fotomenininkė Marija Čičirkienė. Konkurso nugalėtojų nuotraukas galima apžiūrėti savivaldybės Ia. foje visą gruodžio mėnesį.

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai' vadovas Stasys Skrebys  

Gruodžio 6d. Panevėžio miesto Savivaldybės Ia. foje buvo atidaryta moksleivių fotografijų konkurso „Panevėžys - mano miestas" laureatų darbų paroda. Lyderiu tapusiam mūsų gimnazijos moksleiviui Kostui Kraniauskui (IIIc kl.) įteikta 100 Eur vertės dovanų kortelė. Andrėja Juškevičiūtė (4b kl.), Vakarė Macijauskaitė (5b kl.), Dominykas Masiulis (Ia kl.), Dovilė Arcimavičiūtė (Ia kl.), Austėja Kaminskaitė (IIIa kl.), Kotryna Juodenytė IVa kl.), Dovydas Puluikis (IVc kl.) apdovanoti po 20 Eur vertės dovanų kortelėmis. Atminimo dovana skirta daugiausia parengusiam Kazimiero Paltaroko gimnazijos fotografijos mokytojui Stasiui Skrebiui. Moksleivius apdovanojo Panevėžio miesto meras Rytis - Mykolas Račkauskas. Paroda veiks iki gruodžio 31d. Kviečiame aplankyti!

Fotografijos vyresnysis mokytojas Stasys Skrebys  

Gimnazijoje vyko Advento popietės 5-8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokiniams.

Gruodžio 22 dieną gimnazijos mokytojai ir kiti darbuotojai susirinko į adventinę popietę. „Adventas – tai laikas sustoti ir pagalvoti apie laikinumą. Pabūti kartu, pasimelsti. Juk Šv. Kalėdos prasideda malda. Pradėdami kelionę į Jėzaus gimimo šventę, nurimkime, sustokime. Nusiimkime visas savo pareigas, pasiekimus ir suklupkime prieš Kūdikėlį Jėzų. Jis gimė dėl mūsų. Kūčios -  tai atleidimo šventė. Tai vienybės, draugiškumo metas,“- kalbėjo gimnazijos kapelionas Tomas Paliukėnas. 

Visų bendruomenės narių maldą papuošė mokytojos Jecintos Garbaliauskienės atliekamos giesmės. Kapelionas su jau ateinančiomis šventėmis  perdavė J. E. Panevėžio vyskupo  sveikinimą gimnazijos bendruomenei. Pašventino adventinių vaišių stalą ir palinkėjo parsinešti į namus Šv. Kalėdų dvasią. 

Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Paieška svetainėje

MOODLE - virtuali mokymosi aplinka

 

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas