DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Prancūzijos regionas Akvitanija su jame esančiu Bordo miestu garsėja vyno ūkiais. Sąnašinis dirvožemis sukūrė palankias sąlygas augti Merlot vynuogėms jau romėnų laikais. Visur Bordo mieste galima pamatyti reklamuojamą raudonąjį vyną. Tokį miestą išvydome ir mes, K. Paltaroko gimnazijos nariai, atvykę į paskutinį Erasmus+ projekto MES SKATINAME INTEGRACIJĄ partnerių susitikimą.

Balandžio 23 – 27 dienomis gimnazija turėjo svečių iš penkių Europos valstybių. Atvyko vokiečiai (4 žmonės), vengrai (7 žmonės), prancūzai (6 žmonės), italai (6 žmonės) bei portugalai (9 žmonės) vykdyti projekto, skirto migrantų integracijai skatinti. Pastarasis susitikimas jau penktasis iš šešių ir jo metu užbaigėme redaguoti atmintinę, kuri turėtų pagelbėti mokykloms bei kitoms institucijoms įtraukti migrantus į vietinės bendruomenės gyvenimą. Projekto pavadinimas „Mes skatiname integraciją“ aiškiai byloja, kokia veikla užsiima dalyviai. Jie sudėjo į atmintinės kūrimą visas idėjas bei praktinius patarimus, kurie buvo pristatyti pranešimų bei bendrų seminarų metu. Kalbos mokymui skirta bene daugiausiai dėmesio (vokiečiai, italai ir prancūzai primargino atmintinės puslapius konkrečiais sugalvotais simboliais, nes jie turi didelį skaičių pabėgėlių ir imigrantų). Vengrai, lietuviai ir portugalai nukrypo daugiau į socializaciją, nors kalbos mokymas irgi išliko labai aktualus.

Puslapis 1 iš 2

MOODLE - virtuali mokymosi aplinka

Prisijungimo prie Moodle sistemos mokiniams instrukcija

Virtualios mokymosi aplinkos pritaikymo konsultantai:
Marius Kaulinis (administratorius) pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt
Sonata Marcinkevičienė - sonata.marcinkeviciene@gmail.com
Irma Lažauskienė - vertintojas.15@gmail.com
Aleksandras Kuzmickas - kuzmickas@gmail.com
Gintarė Žindulienė - gintare.zinduliene@gmail.com
Rima Vaišnorienė - vaisnorima@yahoo.com

Patyčių dėžutė

Fotogalerija. Kovas 2020