8.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Baigėsi Pnevėžio miesto mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos, kuriose sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos lengvaatlečių komandas. Jaunesnių bėgikų komanda, kurioje startavo 7a klasės mokiniai T. Gaižiūnaitė, M.Činčikaitė, U.Uksaitė, J.Pribušauskaitė, S.Strolė, A.Strikulys, D.Kaunietis ir 8b kl.moksleivis S.Lapinskas, aplenkė visas komandas ir tapo miesto moksleivių žaidynių nugalėtojais.

Vyresnių moksleivių amžiaus grupėje mūsų komandai atstovavo IIIgc mokinė A.Vilutytė, IIgb G.Simėnaitė, IIIgc R.Rimšaitė, IVgc E.Valkiūnaitė bei IV gimnazijos klasių vaikinai T.Kisielius, M.Mikėnas, D.Peliakas, P.Bareišis, N.Nojus, kurie finišavo antri. Asmeninėje įskaitoje Donantas Peliakas 2000 m distancijoje laimėjo sidabro medalį, o Domantas Petraitis iš 6a tapo varžybų nugalėtoju. Varžyboms mokinius specialiai ruošė  mokytojai Violeta, Kęstutis ir Vasilijus.

Varžybų nugalėtojai įgijo teisę atstovauti miestui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse kroso varžybose, kurios vyko pirmadienį Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje. Šiose finalinėse varžybose dalyvavo per 520 moksleivių iš 65 komandų. Mūsų komandai atstovavo tie patys 7a klasės mokiniai, kurie tarp 33 komandų užėmė aukštą 12 – ąją komandinę vietą.    

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas

Sugrįžome iš paskutinio Erasmus+ projekto „Nuo žemės iki Lėkštės“ susitikimo Portugalijoje Santa Maria da Feiros mieste. Iš mūsų gimnazijos skrido 5 moksleiviai bei 3 lydinčios mokytojos.

Nuo projekto pradžios tyrėme mitybos įpročius, lyginome susitikę su partneriais Budapešte; ieškojome prekybos tinklų, kur galima pirkti maistą be plastiko pakuočių, aiškinomės, iš kur atkeliauja maisto produktai į mūsų parduotuves ir pasakojome vieni kitiems Bergamo mieste; gilinomės į bioįvairovės tematiką, kūrėme klausimus BIOPOLIO žaidimui apie bioįvairovę, kalbinome savo draugus ir pažįstamus, kaip jie supranta ‚Lėto Maisto“ judėjimą bei ieškojome gamintojų, kurie atranda senąsias  veisles ir prikelia naujam gyvenimui.

Visus mokslo metus vaikams teikusi technologinio mokymosi džiaugsmo patirtį, Robotikos akademija neketina sustoti ir vasaros metu! Tikime, kad dabar, kaip niekad anksčiau, turime vertinti kokybišką mokslą, orientuotą į perspektyvią ir šviesią ateitį. Su didžiausiu džiugesiu norime Jums pranešti, kad šią vasarą vėl organizuojame vaikų vasaros stovyklas Panevėžio mieste , taip suteikdami galimybę turėti smagiausią vasaros savaitę šio miesto ir jo rajono vaikams nuo 4 iki 14 metų.

Registracija į Robotikos akademijos vasaros stovyklas jau prasidėjo - nepraleiskite progos savo vaikui suteikti nepamirštamą nuotykį, kuriame susijungia LEGO robotai, elektronika, programavimas bei inžinerija!

Šią vasarą Jūsų stovyklą galite rinktis net iš 7 temų:

 • Aš - pasaulių gelbėtojas (4-5 m. vaikams). LEGO konstravimo ir inžinerijos stovykla.
 • Aš - pasaulių gelbėtojas 2 (6-7 m. vaikams). LEGO konstravimo, programavimo ir inžinerijos stovykla.
 • Aš - kosmoso tyrinėtojas (4-8 m. vaikams). Įpročių, LEGO konstravimo ir programavimo stovykla.
 • Aš - technologijų kūrėja (7-10 m. mergaitėms). LEGO konstravimo, technologijų kūrimo ir programavimo stovykla.
 • Aš - varžybų valdovas (7-12 m. vaikams). LEGO robotų kovų, programavimo ir varžybų stovykla.
 • Aš - išradimų programuotojas (9-14 m. vaikams). Žaidimų ir programavimo stovykla su EV3 robotu ir įvairiomis programavimo platformomis (Swift, code.org).
 • Aš - žaidimų mylėtojas (7-12 m. vaikams). Minecraft, Roblox, Brawlstar bei LEGO konstravimo ir programavimo stovykla.

Panevėžio  mieste stovyklas vykdome šioje lokacijose: Nemuno g. 33, Panevėžys. Daugiau informacijos apie stovyklas - https://rm.lt/rastovyklos

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis tiesiogiai į Robotikos akademiją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 5 25 25 713

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija įgyvendina Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuoją projektą Nr. SP2020-1-115 „Sporto bazės, esančio vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, atnaujinimas“.

Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma sudaro 747 515,56 eurų, iš jų: Fondo lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne daugiau kaip 448 509,46 eurų.

Projekto tikslas: gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, modernizuojant sporto bazę, esančią vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, taip prisidedant prie sporto bazių prieinamumo didinimo, sąlygų įvairaus amžiaus ir poreikių asmenų fiziniam aktyvumui gerinimo, sportuojančių asmenų skaičiaus didėjimo.

Projekto tikslinė (-ės) grupė (-ės):  neįgalieji asmenys; bendruomenės asmenys: moterys; vaikai; senjorai; suaugusieji; vaikai ir (arba) jaunimas iki 29 metų.

Projekto uždaviniai:  atnaujinti sporto bazę (1 vnt.) – (unikalus nr. 4400-5322-6561).

Informuojame, kad Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimanzijos direkotorė Gražina Gailiūnienė ir UAB „Rolana“ direktorius Rolandas Gaidys, 2022 m. balandžio 15 d. pasirašė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos stadiono rangos darbų sutartį. Galime pasidžiaugti, kad jau gegužės mėn. stadione pradėti ardymo darbai. Pagal pasirašytą sutartį planuojama, kad stadiono atnaujinimo darbai bus baigti iki 2022 m. pabaigos. Rangos darbų sutarties vertė 582 757,01 Eur su PVM.

Gegužės 11 dieną Panevėžio gamtos mokykloje  vyko mokinių konferencija „Aplinka ir aš“. Konferencijos tikslas - skatinti gamtos, aplinkotyros žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą(si), sieti su stebimos aplinkos pažinimu, mokinių mokslinio mąstymo ir stebėjimų įgūdžių formavimu.

4a klasės mokinės Akmilė Butėnaitė ir Urtė Godliauskaitė parengė ir skaitė pranešimus konferencijoje. 

Mokytoja Danguolė

Gimnazijos  7,8, I-II gimnazijos klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universitete vykusioje moksleivių konferencijoje „Kurkime ateitį kartu su VGTU“.

Nuotraukos Dominyko Masiulio 

I gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai per visus mokslo metus turėjo tris išvykas į VGTU, kur susipažino su fizikos, chemijos ir biotechnologijų laboratorijomis, jų įranga, atliko laboratorinius darbus, įgijo žinių klausydamiesi įdomių matematikos paskaitų, dalyvaudami įvairiose ekskursijose. Atėjo metas pristatyti savo veiklų rezultatus - gegužės 14 d. aktų salėje vyko I gimnazijos klasės VGTU grupės fizikos, chemijos ir biochemijos laboratorinių darbų pristatymo konferencija, kurioje dalyvavo ir 8 bei 10 klasių pranešėjai. 26 mokiniai skaitė pranešimus, demonstravo savo sukurtas priemones.

Pranešimų temos buvo labai įvairios: nuo dantų pastos iki radijo siųstuvo gamybos. Lietuvių kalbos mokytoja Lina Karazijienė vertino 9 klasių mokinių viešąjį kalbėjimą. Klausytojai – 8 klasių mokiniai, kuriems teks apsispręsti dėl kitų mokslo metų dalykų, grupių pasirinkimo. Taigi jie turėjo gerą galimybę susipažinti su VGTU grupės veikla.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė

Gegužės 6 dieną IIg VGTU grupės mokiniai  vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Klausėme matematikos paskaitos tema „Kombinatorika“. Taip pat atlikome fizikos ir chemijos laboratorinius darbus. Vėliau mūsų laukė ekskursija po Gyvybės mokslų centrą. Aplankėme Ekotoksikologijos, Cheminės ekologijos laboratorijas. Turėjome galimybę pamatyti, kuo skiriasi vėžio  pažeistos ir sveiko žmogaus ląstelės. Tai buvo jau paskutinė išvyka šiais mokslo metais.

Dominykas Masiulis  

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijoje vyko nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2022“ atrankos etapas. Jame dalyvavo 6 komandos, kurias sudarė I, II ir III gimnazijos klasių mokiniai. Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė  Gražina Gailiūnienė, kuri pasidžiaugė, kad mūsų gimnazija jau 5 metus dalyvauja šiame čempionate ir palinkėjo, kad visų tiltai būtų kuo stipresni. Vilniaus TECH doc. dr. Gintauto Ambrasas papasakojo apie tiltų statybą ir jų konstrukcijas, įtempimus bei gniuždymus bei davė vertingų patarimų, kaip pastatyti kuo patvaresni makaronų tiltą.

Po paskaitos visos  mokinių komandos per 60 minučių iš 400 g spagečių ir keturių plastilino gabalėlių turėjo sukonstruoti tiltą, kuris išlaikytų kuo didesnę apkrovą. Pagal reikalavimus tiltas turėjo būti ne ilgesnis nei 420 mm, ne platesnis nei 100 mm ir ne aukštesnis nei 200 mm. Visi tiltai buvo pasverti ir išmatuoti, o tada išbandomi: tilto centre buvo palaipsniui kabinami svoriai iki tol, kol tiltas subyrėdavo…

 • Pirmąją vietą laimėjo 4 kg 100 g masė apkrovą išlaikęs tiltas (paties tilto masė 278 g). Jį sukonstravo I gimnazijos klasių merginų komanda „Tiagliatelle“. Ši komanda gavo oficialų kvietimą dalyvauti respublikiniame ture.
 • Antroji vieta atiteko III gimnazijos klasės mokinių komandai „Ravioliai“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 200 g masės apkrovą (tilto masė 295 g).  
 • Trečiąją vietą užėmė II gimnazijos klasės mokinių komanda „Dumbuldarkas“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 50 g masės apkrovą (tilto masė 386 g).

Dėkojame gimnazijos komandoms aktyviai dalyvavusioms čempionate.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė 

Klasės valandėlės metu 7d klasės merginoms buvo proga prisiliesti prie biblinio teksto apie moters įvaizdį ir pareigas, kalbėjome apie namų jaukumą kuriančias moteris, mamas. Lyginome judaizmo moteriai keliamus reikalavimus ir dabartinius lūkesčius apie idealią moterį. Šią dalį pravedė sesuo Elija. Po pokalbio, su auklėtojos G. Bujokaitės pagalba, merginos mokėsi iš servetėlių gaminti gėlių žiedus. Įvertinkite, kaip joms pavyko :). 

Sesuo Elija 

Parodoje eksponuojami Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos III ir IV gimnazijos klasių mokinių fotografijų darbai, sukurti per II-ąjį šių mokslo metų pusmetį.

Parodos autoriai: Abromavičiūtė Beatričė III c, Belickaitė Simona IV b, Duškinaitė Dija IV b, Ereksonaitė Ema IV b, Gurklytė Goda IV a, Kanapeckaitė Vaiva IV a, Kiaušaitė Rūta IV b, Kuosa Tautvydas III b, Lapinskas Silvestras III b, Lotužytė Gabija III c, Lukoševičius Ignas III c, Markevičiūtė Karolina IV a, Matulis Justas III c, Murmokas Kasparas III c, Ovaldaitė Deimantė III b, Petkevičiūtė Gabrielė IV a, Petronytė Eva III a, Pribišauskaitė Aistė IV a, Puzinaitė Miglė III b, Ramonas Jonas, IV b, Steponavičiūtė Eglė IV a, Steponiūtė Indrė III b, Stumbrys Linas III b, Šukys Nedas IV b, Urbonas Rokas III a, Vietaitė Ūla III a, Vilkas Dovas IV b, Žurauskas Deinminas III b.

 Mokytojas Sigitas Laurinavičius 

Balandžio 14 dieną gimnazistai Dominykas Masiulis ir Ieva Kalpakovaitė lydimi Stasio Skrebio autobusu išvyko į Europos parlamentą Strasbūre. Kelionės pradžioje susipažinome su bendrakeleiviais iš visos Lietuvos. Kad laikas neprailgtų, kelionės gidė Rima pasidalindavo jai žinomais faktais, susijusiais su vieta, pro kurią pravažiuodavome. Pirmą naktį pailsėję Čekijos viešbutyje, keliavome į sostinę Prahą. Čia grožėjomės Šv. Vito katedra, vaikščiojome po Vaclovo aikštę, gražiausia Prahoje Auksine gatvele (Zlatá ulička),fotografavomės prie paminklo reformatui Janui Husui. Iš gidės išgirdome širdžiai malonią frazę: „Praha, Paryžius ir Palanga yra gražiausi Europos miestai.” Po kupinos vaizdų ir nuotykių dienos grįžome į viešbutį. Ryte vykome į Vokietiją. Sustojome Niurnberge. Aplankę aukštutinį ir žemutinį miestus patraukėme ragauti Niurnbergo dešrelių, kurios, pasak legendos, išgelbėjo aukštutinio miesto gyventojus, užsibarikadavusius nuo priešų. Dienai baigiantis kirtome Vokietijos sieną ir Reino upę. Viešbutyje mūsų laukė nakvynė ir pasiruošimas kitos dienos kelionei į Europos parlamentą, kur susitikome su dr. Laima Andrikiene, dalyvavome plenarinėje sesijoje. Papietavę plaukėme Ilio upe, aplankėme vieną iš aukščiausių ir gražiausių Viduramžių šventovių-Dievo Motinos katedrą. Kupini įspūdžių grįžome į viešbutį ir pailsėję patraukėme namų link.

Ieva Kalpakovaitė, nuotraukos Stasio Skrebio

 

Klasės valandėlė metu 5b klasės mokiniai susipažino su naujausia informacinė literatūra gimnazijos Jono Juodelio bibliotekoje. Darbuotojos pristatė čia esančius žinynus, žodynus ir enciklopedijas. Po to mokiniai grupėmis atliko įvairias užduotis. Įdomu buvo surasti savo ir draugo vardų bei tarptautinių žodžių reikšmes, informaciją apie Lietuvos miestus, sporto šakas, gyvūnus, paukščius, gėles ir gamtos stebuklus.

Mokiniai paskatinti naudotis bibliotekos fondu ruošiantis pamokoms ir projektams. Be to labai naudinga praplėsti savo akiratį laisvalaikiu skaitant žinynus, ieškant atsakymų į įvairius klausimus enciklopedijose.

Klasės auklėtoja Audronė Survilienė

Džiaugiamės ir sveikiname 2c klasės mokinį Naurį Bogušką laimėjusį III vietą Panevėžio miesto 1–2 klasių meninio skaitymo konkurse „Vaikystės spalvų  paletė”.

Mokytoja Aina Cimermonienė

 • Andreja Juškevičiūtė   –I vietą  
 • Mėja Letkauskaitė  - II vietą
 • Rebeka Skrudupė   - III vietą
 • Justas Rožėnas -III vietą

Mokytoja Snieguolė Butkutė

Gegužės 16 d., nuotoliniu būdu, vyko respublikinis 4 klasių mokinių edukacinis renginys „English is Fun''. Šioje viktorinoje dalyvavo 60 mokinių iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos šeši ketvirtokai atliko klausymo, teksto suvokimo ir gramatikos užduotis.

Sveikiname Danielę Bagdonaitę, 4 klasių anglų kalbos respublikinėje viktorinoje užėmus prizinę vietą!

Mokytoja Ligita Švelnienė

The 5th International Music Olympiad Ljubljana 2022.

Sveikiname Rugilę Garbaliauskaitę IIIa gimn. kl. mokinę. Tarptautinėje muzikos olimpiadoje Liublianoje, Slovėnijoje, iškovojusią 1-ąją vietą, aukso diplomą ir specialų apdovanojimą už geriausią muzikinę kompoziciją. Didžiuojamės, kad Rugilė taip gražiai atstovavo Lietuvą, miestą, mūsų gimnaziją. Nuostabus jausmas žinoti, kad esame turtingi ir turime kuo dalintis, t.y. jaunų žmonių muzikinėmis idėjomis, įkvėptais pasirodymais ir Lietuviška muzikine kultūra.  

Tarptautinės muzikos olimpiados puslapis. Jame galite rasti visų 7 Europos šalių jaunųjų atlikėjų, kūrėjų pasirodymus, prisistatymus, rezultatus. https://www.imuo2022.com/

2019 m. gegužės 17 d. Vilniuje, Keistuolių teatre vyko septintasis konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2019” baigiamasis renginys. Į jį buvo pakviesti ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai, sulaukę puikių vertinimų, antrą kartą iš eilės patekę į prizinį etapą.

Mūsų gimnaziją atstovavo septintokai ir 8b klasės mokiniai, sukūrę fotografines kompozicijas „Lyderis imasi atsakomybės ir drįsta elgti teisingai. Švarių rankų politika“.

Vilniuje praleidome nuostabią dieną, nuotaika buvo puiki, nes laimėjome antrąją vietą. Po renginio aplankėme Belmontą ir Pučkorių atodangą, grožėjomės gamta ir džiaugėmės darbo rezultatais.

Kelionę lydėjo Mergelė Marija, jos paramos prašėme melsdamiesi litaniją.

Tikybos mokyt. Alma, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gimnazijos septintokai kartu su savo auklėtojomis, tikybos mokytojomis ir kapelionu Tomu dalyvavo šv. Jokūbo estafetėje, kurią kaip ir kiekvienais metais  organizavo Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija. Estafetės rėmėja - Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija, globėja - Kovo 11-osios Akto signatarė, Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė. Šios akcijos tikslas – įveikti kelio atkarpą Panevėžys- Berčiūnai- Panevėžys pėsčiomis. Kiekvienas estafetės dalyvis gavo Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą, kurį įteikė Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė.

Tikybos mokytoja Jurgita

Gimnazijos choras, menų mokytojai ir skaitovai gegužės 19 d. buvo išvykę į Kupiškį, kur giedojo mišiose Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje. Po mišių vyko koncertas, kuriame choras pristatė naują gospel muzikos programą. Kartu su Kupiškio parapijos tikinčiaisiais gimnazistai dalyvavo kunigo Petro Markevičiaus kūrybos pristatyme miesto parapijos namuose. Dėkojame Kupiškio klebonui Mindaugui Kučinskui ir parapijiečiams už nuoširdų priėmimą, globą ir bendrą maldą. Šio sekmadienio evangelijos žodžiai, Kupiškėnų nuoširdumas, spinduliuojantys krikščioniška meile sušildė mūsų širdis. „Aš jums duodu naują įsakymą… iš to visi pažins, kad esate mano mokiniai, jei mylėsite vieni kitus“.

Muzikos mokytoja Jecinta Garbaliauskienė  

Gegužės 9 dieną mūsų gimnazijoje vyko Panevėžio miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Kalbos skrynelėje – vaikystės žodžiai“. Dalyvavo 22 dalyviai iš įvairių miesto mokyklų. Mažuosius dalyvius pasveikino ir padrąsino gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė. Skaitovai deklamavo raiškiai, jausmingi, nuoširdžiai, nuotaikingai, tad vertinimo komisijai nebuvo lengva išrinkti geriausius.

Nugalėtoja 3-4 klasių tarpe tapo mūsų gimnazijos 3c klasės mokinė Liucija Meškauskaitė. Daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnęs dalyvis, apdovanotas gimnazijos įsteigtu prizu, buvo mūsų gimnazijos 3c klasės mokinys Simonas Mačenskas. Džiaugiamės Liucijos ir Simono sėkme.

Nuotraukos Dominyko Masiulio 

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos choras gegužės 14 dieną dalyvavo šlovinimo popietėje „Sekminių belaukiant" Alfonso Lipniūno progimnazijoje. Choras, spinduliuojantis jaunatviška energija, pristatė pulsuojančia širdimi atliekamą gospelo muziką. Kolektyvo vadovė, kartu su A. Lipniūno moksleiviais giedojo bendras giesmes, dalinosi maldos žodžiais. Giesmė labiausiai priartina mus prie dangaus. Ji didelė palaima po kasdienių darbų, ji dvasiškai atgaivina, nuramina, padeda pamiršti savo rūpesčius ir aplinką, padeda išgyventi džiaugsmingą Dievo artumą.

Muzikos mokytoja Jacinta Garbaliauskienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės 7 d. „Vilties" progimnazijoje vyko regioninė kompiuterinė kalbos viktorina „Kalbėkime ir draugaukime". Joje varžėsi antrų klasių mokiniai - M.Petraitis, K.Stravinskas, G.Petronytė, G.Raicevičiūtė, A.Daugilevičius, A.Vaitekūnas, E.Redko, D.Bernotaitė, J.Brazdžiūnas.

Antrokams pavyko puikiai atlikti įvairias kalbines užduotis dirbant komandoje. Visi dalyviai gavo po padėkos raštą ir saldžią dovanėlę. Buvo smagu.

Logopedė Audra Liatukienė

Gimnazijoje 2019 m. gegužės 7 dieną vyko 5-8, I-II gimnazijinių klasių karjeros diena. Pagal sudarytą grafiką mokiniai dalyvavo virtualiose konferencijose:

Eglė Radvilė „Būsiu inžinierius/inžinierė", Justas Nugaras „Kodėl aviacijai taip reikia talentų“, Berta Tilmantaitė „Būsiu kūrėjas/ kūrėja“, Daiva Šilienė „Raitelis be žirgo, bet su galva“, Unė Kaunaitė „Būsiu kūrėjas/ kūrėja“, Lukas Kaminskas „Dirbtinio intelekto lenktynės su 21 a. karta“, Saulius Raugelė „Apie medicinos pažangą, biomediciną ir itin svarbią slaugytojo profesiją“ Vidas Lisauskas „Ko reikia, kad tapčiau metų pardavėju“, Paulius Grigaliūnas „Top 10 aplinkosaugos iššūkių, kuriuos turės išspręsti inžinieriai“, Jūratė Cvilikienė „Robotizacija – grėsmė ar galimybė?“, Povilas Piartli ir Kristijonas Kerekeš „Mechatronikų kelionė į NASA“, Antanas Bernatonis „Pasaulis 2050 transformacija pasinaudojant atsinaujinančią energiją" , Remigijus Žiogas „TOP 10, ką reikia keisti, jei nori judėti pirmyn", Vidmantas Tomkus „Būsiu matematikas/matematikė“, Jevgenijus Bardauskas „Apie asmeninę karjerą, žiniasklaidą ir darbą „Smiltynės perkėloje“, Laurynas Šatas „Ką reiškia būti lazerių fiziku Lietuvoje?“. Stebėjo virtualias ekskursijas į penkioliką inovacijas pritaikiusių Lietuvos įmonių. 5-8 klasių mokiniai pateikė kūrybinius darbus apie daiktų panaudojimo galimybes.

Gimnazijoje svečiavosi:

Gegužės 13 d.  Vilniuje „Avia Solutions Group” arenoje vyko jaunimo festivalis Vibelift 2022. Jame dalyvavo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos septintokai.

7d klasės mokinė Rugilė Norkutė 

Gegužės 19 d. Šiaulių jėzuitų mokykloje vyko Respublikinė 4 klasių mokinių anglų kabos konferencija "Writing a letter. Making a friend. Visiting each other". Šioje konferencijoje sėkmingai dalyvavo keturi ketvirtų klasių mokiniai: Greta Venckevičiūtė, Mėta Mačenskaitė, Gustas Adakauskas, Jonas Dovidonis

Už pristatytus darbus visi dalyviai įvertinti padėkos raštais.

Mokinius ruošė: Aida Lukoševičienė, Ligita Švelnienė 

Gegužės 11-tą dieną su vienuoliktokais vykome į Vilnius TECH universitetą. Pirma stotelė - Transporto inžinerijos fakultetas, kuriame išklausėme paskaitą ir susipažinome su šia studijų kryptimi. Toliau vykome į pagrindinį universiteto pastatą. Ten išklausėme matematikos paskaitą „Ką turi bendro lėktuvas ir krepšinis?“ ir atlikome chemijos laboratorinius darbus – „Druskų hidrolizė“ ir „Tirpumo nustatymas“. Po atliktų darbų papietavome ir, grįžę į universitetą, atlikome fizikos, inžinerinės grafikos ir biologijos laboratorinius darbus. Pasibaigus veikloms, grįžome į Panevėžį.

Ši išvyka ne tik suteikė naujų žinių kiekvienoje gamtos mokslų srityje, bet ir leido artimiau susipažinti su universiteto aplinka.

Roberta Keršulytė IIIa  

2022m. gegužės 6 dieną mes buvome „Gintarėlio“ darželyje. Su priešmokyklinukais gaminome tulpes, paruošėme jiems pamokėlę apie pavasarį, gėles. Buvo labai linksma, bendravome su vaikais ir nemažai sužinojome apie jų pomėgius. Nors ten pabuvome trumpai, buvo labai gera prisiminti ir savo vaikystės darželio patirtį. Ši socialinė veikla mums atrodo labai prasminga, dėkojame į darželį eiti pasiūliusiai tikybos mokytojai, s. Elijai Rudinskaitei.

Simona Miklovytė, Emilija Gelažnykaitė, 7b kl.

Gegužės 9 dieną IIIgb ir IIIgc klasės mokiniai dalyvavo KTU organizuojamose orientacinėse varžybose, skirtose Tarptautinei Europos dienai paminėti. Džiaugiamės mokinių puikiu orientavimusi Panevėžio mieste, gebėjimu susikaupti ir tiksliai atlikti užduotis. Surinkę maksimumą taškų, jie užėmė II vietą. Visi buvo apdovanoti prizais.

Klasės auklėtoja Aida Bijanskienė  

Gegužės 4 d. pradinėse klasėse fizinio ugdymo pamokų metu mokiniams vyko užsiėmimai, kurių metu buvo tobulinama laikysena ir koordinacija. Užsiėmimus vedė sporto studijos „Sportas basomis“ ir mobilios sporto studijos „Get Phy“ treneriai. Vaikai sužinojo, kodėl svarbu kuo daugiau vaikščioti ir sportuoti basomis, diskutavo apie laikyseną ir jos korekciją. Naujais mokslo metais šių sporto studijų  mokymus ketinama organizuoti gimnazijoje pradinių klasių popamokinės veiklos metu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Dilienė 

Panevėžio vyskupijos Šeimos centre gegužės 17 d. 17.30 val. Mamos ir dukros popietė.

Kviečiame 9 – 13m. mergaites su mamomis į bendrą popietę susipažinti su Dievo mums sukurta vaisingumo dovana, suprasti augančio kūno pokyčius, kurie vyksta mergaitei tampant moterimi. Popietės metu ugdomas supratimas, pagarba sau ir pristatoma mergaičių amžiui tinkama informacija apie moterų prokreacinės sistemos funkcijas.

Popietę veda Ingrida Vuosaitytė – KREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo sistemos mokytoja; socialinė darbuotoja; Katalikų Teologijos (VDU) magistrantė; 5 vaikų mama.

Balandžio 29 dieną gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Žodžių sparnais pasieksiu saulę“. Susirinkusius mokinius, mokytojus ir komisijos narius smagiu spektakliu „Atsiskyrėlė skruzdėlė“ pasitiko 2c klasės artistai (teatro mokytoja Daiva Barzinskienė, asistentė IIIb gimnazijos klasė mokinė Deimantė Ovaldaitė). Drąsiai ir įtaigiai deklamavo pradinukai. Džiaugiamės mokinių žodžio raiška bei nuoširdumu.

Sveikiname nugalėtojus: 2c klasės mokinį Naurį Bogušką (mokytoja Aina Cimermonienė), kuris deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Sekmadienis“ ir 3a klasės mokinę Gabrielę Narbutaitę (mokytoja Sonata Marcinkevičienė), kuri deklamavo Juozo Erlicko eilėraštį „Lietūs,  panašūs į žmones". Linkime jiems sėkmės II meninio skaitymo konkurso etape.

Pradinių klasių mokytojos Aina Cimermonienė ir Sonata Marcinkevičienė 

Visą paskutinę balandžio mėnesio savaitę 5-tų ir 7-tų klasių mokiniams žmogaus saugos pamokos vyko miesto gaisrinėje. Dalyvavome  priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento rengiamoje prevencinėje akcijoje „Būk saugus, mokiny!“

Šia akcija siekiama skatinti mokinius prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje.

Akcijos metu Vyriausioji specialistė Vilma Vaiginytė pasakojo mokiniams kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Mokiniai  susipažino su ugniagesio gelbėtojo darbu, išgirdo daug konkrečių situacijų, apžiūrėjo gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įrangą. Specialistė atkreipė dėmesį į skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtį, paaiškino kokią informaciją būtina pasakyti kviečiant pagalbą ir kaip fiksuojami šie pranešimai.

Žmogaus saugos mokytoja V. Rudokienė

Gegužės 22 d. Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė 2019 m. Petro Būtėno premiją. Ji skirta gimnazijos IVb klasės mokinei Viltei Zaveckaitei, kuri Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos apdovanota III laipsnio diplomu už gerą poeziją.

Būtėno premiją Savivaldybė įsteigė siekdama įamžinti kalbininko, vadovėlių autoriaus, mokytojo, vertėjo, visuomenės veikėjo, kraštotyrininko nuopelnus Lietuvai, Panevėžio kraštui ir lietuvių kalbai. Premijos skyrimo tikslas – skatinti jaunimą domėtis gimtąja kalba, tautosaka, kraštotyra, plėsti mokinių etninės kultūros akiratį, ugdyti tautines ir pilietines vertybes.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Gaušienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Penktadienio popietę į Senvagę sugūžėjo apie tūkstantis jaunųjų bėgimo mylėtojų iš vaikų darželių ir bendro lavinimo mokyklų, kur pirmą kartą miesto Savivaldybės sporto skyrius kartu su Lengvosios atletikos asociacija organizavo bėgimo varžybas Olimpinio čempiono Remigijaus Valiulio ir miesto mero taurei laimėti.

Bėgime dalyvavo ir mūsų gimnazijos gausus būrys jaunųjų bėgimo entuziastų, kurių  daugiausia susirinko  iš 5a, 5b ir 5c klasių. Šioje amžiaus grupėje berniukų tarpe startavo apie pusšimtis bėgikų, tarp kurių prizininku tapo 5c klasės mokinys Isaak Etxezarreta, vyresnių, aštuntokų užbėgime, mūsų moksleivis 8b klasės mokinys Silvestras Lapinskas finišavo trečias, aplenkęs ne vieną dešimtį bėgikų. Abiem jiems buvo įteikti specialūs bėgimo asociacijos įsteigti prizai ir specialūs medaliai.

Kitose amžiaus grupėse mūsų moksleiviai prizininkais netapo, tačiau visi bėgimo dalyviai, įveikę distanciją, buvo apdovanoti atminimo medaliais, kiekvienas dalyvis po varžybų uždarymo gavo mineralinio vandens, buvo vaišinami obuoliais, sveikuoliškais skanėstais, desertiniais sūreliais.

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas  

Sveikiname gamtos mokslų 5-8 klasių miesto olimpiados antrojo etapo prizininkus!

 • Viltę Matiukaitę --- II vietos laimėtoją
 • Roką Urboną --- III vietos laimėtoją

 Dėkojame mokytojoms Neringai Garuckienei ir Dainai Misevičienei

Sveikiname Roką Urboną 8a kl. Lietuvos 6-8 klasių moksleivių matematikos olimpiadoje užėmusį III-ąją vietą!

Mokinį ruošė matematikos mokytoja Asta Girletė.

 

Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra” pateko tarp stipriausių Lietuvos moksleivių:

 • Rokas Urbonas 8 klasė,
 • Antanas Vasiliauskas I gimn klasė,
 • Giedrė Baltušnikaitė III gimn klasė.

Dėkojame matematikos mokytojoms: Astai Girletei, Rimutei Kazakevičienei ir Genovaitei Lukoševičienei

Palangoje vykusiame respublikiniame Jaunųjų filologų konkurse visos trys mūsų gimnazijos moksleivės grįžo su apdovanojimais.

 • Rusnė Šipelytė IIIgc kl. vertimų sekcijoje apdovanota I laipsnio diplomu (mokyt. A.Survilienė ir I.Savickienė).
 • Viltė Zaveckaitė IVgb kl. poezijos sekcijoje gavo III laipsnio diplomą (mokyt. V.Gaušienė).
 • Kornelija Durand IIIgc kl. vertimų sekcijoje buvo apdovanota garbės raštu (mokyt. V.Mackuvienė ir I.Savickienė).

Konkurse dalyvavo 128 moksleiviai iš visos Lietuvos.

Mokytoja Irena Savickienė

2a klasės mokiniai Panevėžio rajono Savivaldybės viešojoje bibliotekoje dalyvavo edukaciniame renginyje „INTERaktyvūs žaidimai: Maminukų akademijos edukacijos“. Klausėmės skaitomos knygos „Milė ir trys Gustai“ ir mūsų laukė pažintis su dresuotais Kurtų veislės šunimis. Oi kiek buvo veiklos! Atsakinėjom į klausimus, žaidėm, šukavom, klausėm širdutės plakimo, įveikėm kliūtis ir patys pabuvome tikrais dresuotojais. Bibliotekos darbuotojos lauks mokinių piešinių, bus surengta iliustracijų paroda.

2a klasės  mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Kamilės Railaitės 6d. kl. virtuali fotografijų paroda „Pavasaris pražydo".

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai" vadovas Stasys Skrebys  

Gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis. Pamokos baigėsi – dabar beliks išlaikyti paskutinius brandos egzaminus. Kad ir ką toliau veiktumėte – studijuotumėte, dirbtumėte – išradingai panaudokite tai, ko išmokote mokykloje. Ryžkitės įgyvendinti tikslus, kurių galbūt dar niekas nedrįso siekti.

Nuotraukos Ainos Cimermonienės ir Stasio Skrebio 

Minime šviesaus atminimo pirmojo gimnazijos direktoriaus monsinjoro kunigo Jono Juodelio 100 – ąsias gimimo metines. Pirmokai rankutėse atnešė gėlių ir žvakelių šviesą pagerbdami pirmąjį Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos įkūrėją kunigą monsinjorą Joną Juodelį.

Pirmasis gimnazijos direktorius mūsų prisiminimuose visada išliks kaip ramybės ir dvasingumo, išminties ir erudicijos, kuklumo ir atvirumo, Tikėjimo ir meilės vedlys.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Gegužės 20 d. gimnazijos J.Juodelio vardo biblioteka paminėjo pirmojo gimnazijos direktoriaus Jono Juodelio 100-ąsias gimimo metines, pakviesdama pirmokus į atminimo pamokas. Prisiminimais apie pirmuosius savo darbo metus mokykloje kartu su mokyklos įkūrėju  monsinjoru Jonu Juodeliu dalijosi  klasių mokytojos Daiva Žukauskienė, Aina Cimermonienė, Gitana Garlienė.

Nuotraukos Živilės Čipienės 

Parodoje eksponuojami Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos III ir IV gimnazijos klasių mokinių fotografijų darbai, savarankiškai sukurti per II-ąjį šių mokslo metų pusmetį, atliekant fotografijos pamokų užduotis, stebint aplinką bei fiksuojant joje vykstančius procesus.

Parodos autoriai: Bekickaitė Simona, Čičirka Andrius, Čiukšys Armandas, Dragašiūtė Deimantė, Duškinaitė Dija, Ereksonaitė Ema, Grikis Kornelijus, Gurklytė Goda, Jasilionis Armandas, Kanapeckaitė Vaiva, Kiaušaitė Rūta, Liaučius Erikas, Markevičiūtė Karolina, Nauronis Julius, Palinauskas Jokūbas, Petkevičiūtė Gabrielė, Pribušauskaitė Aistė, Puluikis Edvinas, Ramonas Jonas, Repečka Kipras, Skrebė Martynas, Tičkūnas Arminas, Velžys Nedas, Vilkas Dovas, Vynarchuk Oleh.

Mokytojas Sigitas Laurinavičius. 

Pradinių klasių mokiniai ketvirtadienį aplankys monsinjoro J. Juodelio kapą, uždegs žvakeles, susikaups maldoje, padės gėlių puokštę. Gegužės 20 d. (ketvirtadienį) 18 val. vakaro Šv. Mišios bus aukojamos buvusio gimnazijos direktoriaus, monsinjoro Jono Juodelio 100-osioms gimimo metinėms paminėti Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Mišių aukai vadovaus Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas. Apie monsinjorą Joną Juodelį.

Plunksna - tyrumo simbolis, angelo prisilietimas, polėkis, įkvėpimas, kūrybiškumas. 2a klasės mokiniai dalyvavo virtualioje kūrybinių darbų parodoje - konkurse „Plunksna“, kurį organizavo Lietuvos labdaros ir paramos fondas „Baltasis balandis‘‘, Šiaulių literatų klubas „Verdenė“ ir Bazilionų mokykla. Organizatoriai džiaugiasi dalyvių gausa. Į konkursą atkeliavo 160 kūrybinių darbų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Buvo pastebėtas ir įvertintas 2a klasės mokinės Mios Šerėnaitės piešinys, įvertintas nominacija „Subtilumas“.

2a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė

Šiais mokslo metais IIa klasės mokinys Rokas Šimukauskas dalyvavo trumpųjų fotonovelių konkurse „Mėlynojo sapno svajinga šalis“, kurį organizavo Telšių Žemaitės gimnazija. Dalyvaujat konkurse reikėjo sukurti novelę ir padaryti nuotrauką, kuri susijusi su poeto „Metų“ sonetais. Rokas tapo laureatu ir pateko į kūrybiškiausių moksleivių dešimtuką iš visos Lietuvos.

Džiaugiamės ir sveikiname Roką!

IIga klasė

Gegužės 13 d. minėjome Pasaulinę kokteilių dieną. Ta proga privati „Saulės“ gimnazija, Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetas ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Mokytojų rengimo institutas pakvietė moksleivius suplakti ypatingą kokteilį! Į konkursą įsitraukė ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviai (Dominykas Šimukauskas, 5c kl., Beatrisa Vilimavičiūtė, 6a kl., Kamilė Railaitė, 6d kl., Kamilė Petrulytė, 6d kl., Rugilė Stankaitytė 6d kl., Marija Rozytė 6c kl). Siunčiame nuorodą į kokteilių virtualią parodą, kurioje yra ir mūsų gimnazijos moksleivių ypatingieji kokteiliai - receptų knygą Konkurso „Ypatingi kokteiliai“ knyga - YouTube

Ypatingi sveikinimai Marijai Rozytei (6c kl.), kurios kokteilis buvo nominuotas „Už meilę Lietuvai“.

Kazimiero Paltaroko gimnazija šių metų rudenį ruošiasi švęsti 30-metį. Pavasarį išleidžia XX-ąją abiturientų laidą.

Gimnazija turi kuo didžiuotis. Žurnale „Reitingai“ 2021 m. Nr. 1 (15) konstatuojama, kad Kazimiero Paltaroko gimnazija Lietuvos gimnazijų tarpe užima 27-ąją vietą, o Panevėžio mieste - II-ąją vietą (po J. Balčikonio gimnazijos). Tai nulėmė aukšti abiturientų valstybinių egzaminų rezultatai. Praeitais mokslo metais gimnaziją baigė 70 abiturientų. Du iš jų baigė mokyklą su pagyrimu. Vieno mokinio keturių valstybinių egzaminų rezultatai buvo įvertinti 100 balų. Pakilo bendras brandos egzaminų rezultatų vidurkis. 60% abiturientų, baigusių mūsų gimnaziją, įstojo į valstybės finansuojamas vietas universitetuose ir kolegijose. Tik du abiturientai, pradėję mokytis III gimnazijos klasėse, nebaigė gimnazijos, nes pasirinko mokslą kitose mokymo įstaigose.

„Reitingų“ leidinyje mūsų gimnazija buvo paminėta dėl aukštų pasiekimų  respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose. Jaunųjų filologų konkurse viena mokinė apdovanota II-ojo laipsnio diplomu, muzikos olimpiadoje viena mokinė laimėjo III-ąją vietą, o geografijos olimpiadoje vienas mokinys laimėjo II-ąją vietą.

Gimnazija didžiuojasi gabiais ir darbščiais savo mokiniais, jų pasiektais rezultatais, laimėjimais ir dėkoja juos parengusiems mokytojams.

Mokytoja Regina Stumbrienė

Visą balandžio mėnesį,  5- 8 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Balandis - tik ėjimas“. Mokiniai entuziastingai  rinko žingsnius tai - 5a, 5b,5c,5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7c, 8a, 8b, 8c klasių bendruomenės. Visą šį mėnesį, ne tik stiprinome sveikatą vaikščiodami, bet ir gilinome žinias apie ėjimo naudą ir svarbą organizmui. Juk, ėjimas puikus būdas pagerinti sveikatą. Jis nuostabus tuo, kad tinka absoliučiai visiems, nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo.

Daugiausia žingsnių nuėjo:

 1. 5b klasė - 4142149 žingsniai, pirmoji vieta
 2. 8a klasė - 2 822771 žingsniai, antroji vieta
 3. 5d klasė - 2721429 žingsniai, trečioji vieta

Sveikiname nugalėtojus!

 Džiaugiamės visais dalyvavusiais, juk laimėjo visi, nes sveikata didžiausias mūsų turtas!

Fizinio ugdymo mokytojai

Gamtos mokykla organizavo kasmetinę, tradicinę inkilų gaminimo akciją „Padovanok namus sparnuočiams“. 1c, 2 b, 2c ir 3 a klasės mokiniai – akcijos dalyviai.

Dėkojame visiems inkilus gaminusiems meistreliams ir jų artimiesiems.

Mokytojos Aina, Danguolė, Kristina ir Rita

Kviečiame esamus ir buvusius mokinius, tėvelius, mokytojus dalyvauti gimnazijos himno žodžių kūrime.

 • Himną turėtų sudaryti 3-4 posmai ir priedainis.
 • Kūrinys turi būti iškilmingo stiliaus, tinkamas atlikti įvairių švenčių ir renginių metu.
 • Himne turėtų atsispindėti gimnazijos idėja, istorija, vertybės ir tradicijos.

Sukurtą himno tekstą siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki šių metų gegužės 30 dienos.

Linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame prasmingų, šiuolaikiškų ir jaunatviškų eiliuotų tekstų.

Kūrybinė grupė

Virtuali gegužės mėnesio vertybės - dėkojimas paroda.

Kai mokomės dėkoti, drauge mokomės matyti aplink save gėrį.   /Amy Vanderbilt/

Mes niekam niekada nesame skolingi, tačiau esame dėkingi. Kuomet išmokstame padėkoti, jausti dėkingumą, tuomet mūsų gyvenimas nusidažo kita prasme ir kita kryptimi. Psichologijos pamoką pasirinkę abiturientai nori išreikšti dėkingumą mokytojams, dovanoti savo šiltus ir nuoširdžius žodžius. Padėkos

Psichologė  Akvilija Kiburienė

„Dėkokite Viešpačiui, nes jis geras, o jo gerumas amžinas" Ps 106,1a

GEGUŽĖS MĖNESIO VERTYBĖ  - DĖKOJIMAS. Kviečiame dalyvauti ir padėkoti už mokslo metus virtualiose gimnazijos parodose fotografuojant, piešiant ir kuriant eiles „ESU DĖKINGAS UŽ...". 

Darbus pateikti iki 2020-05-17 elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Psichologė Akvilija Kajotaite-Kiburiene

Š. m. birželio 11 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos aktų salėje 17 val. vyks pal. Teofiliaus Matulionio albumo pristatymas. Albumą pristatys sudarytojas Vaidotas Žukas ir kun. Julius Sasnauskas OFM. , bei atsakys į jums rūpimus klausimus.

Kviečiame dalyvauti visą gimnazijos bendruomenę ir visus besidominčius.

Tikybos mokytoja s.Vitalija Fedaravičiūtė

Gegužės 24-ąją nuskambėjo paskutinis skambutis XVIII-osios laidos abiturientams. Į Kristaus Karaliaus katedrą pirmokėliai, skambant varpeliui, iškilmingai atvedė abiturientus. Kapelionas Tomas, aukodamas šv. Mišias, sveikino dvyliktokus su naujo gyvenimo pradžia, dėkojo Dievui, linkėjo mylėti gyvenimą, rimtai žvelgti į darbą, šeimą, tikėjimą. Nuoširdžiai dainavo aštuntokės, žaismingai šoko mažieji. Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė linkėjo abiturientams sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus, nugalėti kliūtis, siekti savo svajonės ir garbingai žvelgti į pasaulį. Nuoširdūs direktoriaus pavaduotojos Rimutės Kazakevičienės, pirmųjų mokytojų, tėvelių sveikinimai, dvyliktokų „TOP 2019“, prasmingi jų patarimai vienuoliktokams. Įteikė simbolinį mokyklos raktą, kad būtų tikrais gimnazijos šeimininkais. Visa, kas liko neišsakyta žodžiais, atskleidė gražiausi rožių žiedai mokytojams, auklėtojoms.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

 

Štai ir baigėsi baltas takelis.
Štai ir didelio kelio pradžia.
Kur nuves šitas ilgas kelias
Per galulaukes mūsų gražias?

Kaip pasiekti tą kalną, tą aukštumą,
Nors atrodo visai arti?
Gero vėjo, sutinkant aušrą,
Būkit savo svajonių verti.

Gero kelio po saule, po debesiu,
Po žaibu, po sparnu kregždės.
Po laimingu lakštingalos klegesiu,
Po rasota šviesa žvaigždės...

Petras Panavas

Sveikiname XVIII laidos abiturientus Paskutinio  skambučio proga!
Linkime sėmės egzaminų metu ir  renkantis gyvenimo kelią.

Jaunieji žurnalistai

Gegužės 15 d.- Pasaulinė orientavimosi sporto diena. Minėdami šią dieną, miesto orientavimosi sporto federacija kartu su miesto sporto skyriumi organizavo Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto orientavimosi sporto varžybas, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mergaičių komanda bei kitos bendrojo lavinimo mokyklų mergaičių ir berniukų komandos.

Visiems dalyviams reikėjo įveikti 2500 m ilgumo trasą su 5 punktais, išdėstytais aplink miesto Senvagę. Buvo sumuojamas bendras visų komandos narių sugaištas laikas. Į orientavimosi trasą dalyviai vienas paskui kitą buvo išleidinėjami kas minutę burtų keliu.

Susumavus rezultatus, pasibaigus varžyboms, paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mergaičių komanda laimėjo pirmą vietą. Gimnazijos garbę gynė septintokės – Simona Žiūraitė, Agilė Kevėnaitė, Miglė Činčikaitė, Ugnė Uksaitė, Smiltė Kartanaitė ir Jomilė Pribušauskaitė. Joms buvo įteikta komandinė nugalėtojų taurė ir asmeniniai diplomai. Merginos įgijo teisę atstovauti miestui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės pabaigoje Marijampolėje.

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas

Didelis būrys mūsų gimnazijos pirmokų ir antrokų visus mokslo metus lankė pailgintos dienos grupę. Čia vaikai jautėsi saugūs, turiningai leido laiką po pamokų, mokėsi pažinti save draugų rate, bendravo ir bendradarbiavo. Dalyvaudami įvairiose veiklose mokinukai stiprino pasitikėjimą savimi, pareigingumą, atsakomybę, savarankiškumą, patyrė bendros grupinės veiklos džiaugsmą. Laikas, praleistas pailgintos dienos grupėje, neprailgo.

Pailgintos dienos grupės auklėtojos

Gimnazijos choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo tradicija tapusiuose Panevėžio mero Ryčio Račkausko organizuotuose Maldos pusryčiuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Mieli mokyojai ir pedagogai, šią vasarą kino centre „Garsas“ liepos 1-5 dienomis vyks kino stovykla su tikrais kino profesionalais. Dalyviai išmoks rašyti scenarijų, filmuoti, o savo filmą išvys DIDŽIAUSIAME Lietuvos kino ekrane festivalyje „AŠ+MIESTAS=KINAS“. Gal galite pasidalinti šia informacija su 16-20 metų moksleiviais ir paskatinti juos sudalyvauti unikalioje stovykloje.

 
Gegužės 30 d. pradinių klasių mokiniai mokslo metų pabaigą užbaigė šventiniu koncertu.
Nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės 24 dieną gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijos choras (vad. Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo tradiciniuose Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko surengtuose Maldos pusryčiuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Gegužės 20 d. mūsų gimnazijos choras (Vadovė Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo Lietuvos chorų festivalyje „ŠIMTMEČIO DAINŲ MOZAIKA“, kuris vyko Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Šimtas Lietuvos vaikų chorų dvi dienas dainavo muziką, kuri jiems kalba apie Lietuvą.

Čia susitiko chorai iš įvairių muzikos studijų, bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų tam, kad susirastų naujų draugų, išgirstų, kokią muziką dainuoja chorai kituose miestuose ir visiems garsiai pasakytų: „Dainuoju ir didžiuojuosi!“ Kiekvienas choras atliko po 3 kūrinius, vienas iš jų skirtas Lietuvos šimtmečiui. Nepaprastai džiaugiamės, kad turėjome galimybę padainuoti vienoje geriausių Vilniaus salių! Taip garsindami mūsų gimnazijos vardą Lietuvoje.

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė  

Šventas laukų birželi,
palytėk  pievom pakvipusią žemę
žaibo švaria ugnim.
Prasiskleisk lietum
rože sidabro
ant lauko, sūraus
nuo mūsų prakaito.
Tenuplauna mūsų akis,
kad regėtų žolyno spindėjimą.
Tenuplauna mūsų kojas,
kad ilgą kelionę pakeltų.

Šventas laukų birželi,
Palaimink mūsų rankas,
kad neišsektų upės,
kad neišmirtų medžiai,
kad griežlė nenutiltų
šviesų vakarą avižų lauke.

Janina Degutytė

Sveikiname XVII laidos abiturientus Paskutinio skambučio šventės proga!

 
  Jaunieji žurnalistai

 

Gegužės 9 d mūsų gimnazijos III klasių mokiniai dalyvavo krepšinio 3x3 turnyre, kuris vyko M.Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos sporto salėje. Renginyje, skirtame Europos dienai paminėti, dalyvavo penkios komandos iš Kupiškio, Karsakiškio ir mūsų miesto bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų. Mūsų gimnazistai Andresas, Ernestas, Augustas ir Rokas laimėjo visus susitikimus ir laimėjo turnyrą. Po varžybų visi dalyviai buvo vaišinami arbata ir bandelėmis, o nugalėtojams ir prizininkams mokyklos direktorius T.Anilionis įteikė medalius.

Parengė kūno kultūros mokytojas V.Semčišinas

Gimnazijos moksleiviai susitiko su su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais. Susitikimo metu išgirdom pasakojimą apie sunkią ir įdomią misiją lankant ir tvarkant lietuvių  tremtinių kapus Sibire.

Nuotraukos Stasio Skrebio

 

Gimnazijoje paminėtas orkestro „Comusica“ gimtadienis.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas