DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Krikščioniškųjų vertybių ugdymo diena IIga ir IIgc klasėse

Kovo 19 dieną IIga ir IIgc klasių gimnazistai kartu su auklėtojomis ir tikybos mokytoja seserimi Vitalija Federavičiūte dalyvavo krikščioniškųjų vertybių ugdymo dienoje Vilniuje. Mūsų kelionės tema buvo šventosios Faustinos istorija, jos skelbiamas Viešpaties Gailestingumas. Pirmiausia aplankėme Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisą, kur išgirdome istoriją apie Jėzaus apsireiškimą šventajai Faustinai bei jos vizijas. Paskui pėsčiomis patraukėme link senamiesčio. Aplankėme šventą Vilniaus vietą – Aušros Vartų koplyčią, stačiatikių Šventosios Dvasios cerkvę, šv. Kazimiero bažnyčią, Švč. Trejybės graikų apeigų katalikų (unitų) bažnyčią, Vilniaus Arkikatedrą. Dalyvavome šv. Mišiose Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovėje, kurioje yra daugybės piligrimų lankomas Gailestingojo Jėzaus paveikslas, nutapytas pagal šv. Faustinos patirtus regėjimus. Išvykos metu grožėjomės Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, senais pastatais, bažnyčių architektūra. Po pietų apsilankėme barokinėje Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, užburiančioje savo grožiu ir  interjero puošyba. Trumpam sustojome pailsėti ir pasigrožėti bundančia gamta Pūčkorių atodangoje, kurioje atsiveria nuostabus Vilnelės slėnio vaizdas. Kelionę užbaigėme aplankydami namelį, kuriame kelerius metus gyveno bei savo dienoraštį rašė šv. Faustina. Krikščioniškųjų vertybių ugdymo diena gimnazistams suteikė  naujų žinių ir nepamirštamų įspūdžių.

Rusnė Šipelytė IIgc, nuotraukos tikybos mokytojos s. Vitalijos Federavičiūtės

Patyčių dėžutė

Fotogalerija. Sausis 2020

Foto. Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse