10.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook

Ugdymas karjerai

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos
karjeros specialistės Neringos Mikaliūnienės
2022-2023 mokslo metų
Darbo grafikas

 Savaitės dienos

Konsultacijų laikas

Pietų pertrauka

Pirmadienis 

-

-

 Antradienis

8.30-13.30

12.00-12.30

 Trečiadienis

8.30-16.00

12.00-12.30

 Ketvirtadienis

8.30-12.00

12.00-12.30

 Penktadienis

8.30-16.00

12.00-12.30

Karjeros specialistė dirba 210 kabinete.
Susisiekti dėl konsultacijų ar informacijos galima:

 • el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • telefonu.: 8 608 39097
 • elektroniniu TAMO dienynu (socialinė pedagogė Neringa Mikaliūnienė)

 

ATVIRŲ DURŲ DIENA! Gegužės 26 d. Karaliaus Mindaugo husarų batalionas organizuoja Lietuvos Nepriklausomybės kovų – Panevėžio išvadavimo ir Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kovinės vėliavos dienos minėjimo dieną. Planuojama programa:

09.00 – 09.50 val. – Šv. Mišios, sutvirtinimo sakramento suteikimas, Švč. Trejybės bažnyčia;
09.00 – 10.00 val. – Žygiavimas į rikiuotės vietą – Laisvės aikštė;
10.10 – 10.40 val. – Iškilminga rikiuotės ceremonija, Laisvės aikštėje;
11.00 – 16.00 val. – Karaliaus Mindaugo husarų bataliono atvirų durų dienos renginiai (vieta – Karaliaus Mindaugo husarų batalionas):

 • Ginkluotės ir technikos paroda (dalyvauja KM HB, Lietuvos policija, Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Greitosios medicininės pagalbos stotis);
 • Airsoft;
 • Diskgolfas;
 • Šaudymas iš lanko
 • Estafetės
 • Kliūčių ruožas „Husarų takas“;
 • Ekskursija muziejuje.
 • Batutai
 • Spragėsiai, cukraus vata, kava (mokama)

12.00 – 15.00 val. – Kareiviška košė

Pagarbiai, Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų batalionas

SMK Aukštoji mokykla kviečia į Online Atvirų durų dieną, kurioje moksleiviai galės iš arčiau susipažinti su studentų gyvenimu, perspektyviomis studijų programomis ir pasiruošti naujam gyvenimo etapui! Renginys vyks gegužės 24 d. 15 val. nuotoliniu būdu. Apie savo ateitį svarstantys moksleiviai turės unikalią galimybę suprasti, ką reiškia SĄMONINGAS MOKYMASIS KARTU ir pajausti bendruomeniškumu pulsuojančią studijų aplinką. 

Ši Atvirų durų diena bus kitokia! Jos metu moksleiviai ne tik sužinos visą reikalingą informaciją apie SMK studijas, stojimo procesą, bet ir naudingai praleis laiką ir pažins MŪSŲ gyvenimą iš arčiau.

Renginį sudarys trys diskusijų etapai, kuriuose dalyvaus įvairių SMK studijų programų studentai, alumnai bei dėstytojai. Kalbėsime šiuo laikotarpiu stojančiajam aktualiausiomis temomis, tad net jeigu jau dalyvavote SMK Atvirų durų dienoje - būtinai prisijunkite ir į „Pažink #smklife" renginį bei pilnai pasiruoškite ateinantiems studijų metams.

Atvirų durų dienos metu kalbėsime:

SĄMONINGAI: kodėl verta studijuoti SMK privačioje aukštojoje mokykloje?

MOKYKIMĖS: kokias studijų programas geriausia rinktis šiandien? 

KARTU: kaip atrodys pirmieji studijų metai SMK?

DAUGIAU INFORMACIJOS
REGISTRACIJA

Susitikime gegužės 24 d. 15 val. 👋

Nusibodo pritrūkus kelių eurų kreiptis į tėvus?  Nori būti finansiškai nepriklausomas ir leisti sau nežiūrėti į kainas parduotuvėse? Tuomet šių metų Pavasario festivalis skirtas būtent Tau!

VDU Studentų atstovybė tave kviečia į jau 22-ąjį „Pavasario festivalį. Susitinkam gegužės 26 dieną orientacinėse varžybose, kurios ne tik padės susipažinti su investavimu ir verslumu, bet ir suteiks nemažai patarimų kaip pigiai nusigauti iš Lietuvos į Majamį ne su valtimi, o verslo klase   O vakare nuo 19 val. tavęs laukia festivalio uždaromasis koncertas (Dj Nevykėlė, Angelou, Begėdžiai, Sepia). Nėra ko laukti, susimatom?

Registracija į varžybas  https://forms.gle/UiQ4BLSdH4siK6We7

Plačiau apie renginį: https://fb.me/e/6zuyThQBU

Vytauto Didžiojo universitetas jau 11 kartą kviečia moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką „VDU vasaros mokykloje“. 2023 metais „VDU vasaros mokykla“ moksleiviams vyks birželio 12–16 dienomis.

Pirmoji „VDU vasaros mokyklos“ diena (birželio 12 d.) bus skirta susipažinimui ir kūrybinėms dirbtuvėms, kurias mums paruošė MINDED . Šią dieną taip pat skirsime užsienio kalbų, kurias galima mokytis VDU, pradžiamoksliui. Birželio 13–15 d. vyks įvairūs užsiėmimai, kurių metu kiekvieną dieną moksleiviai lankys du pasirinktus skirtingus kursus (politikos mokslų, karjeros, teisės, gamtos, sporto, menų, pedagogikos, skirtingų kalbų ir kultūrų paskaitas). Dalyviai turės galimybę pasirinktas mokslo sritis išbandyti praktiškai bei apsilankyti įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Birželio 16-ąją, paskutinę „VDU vasaros mokyklos“ dieną, vyks orientacinės varžybos, po kurių lauks prizai ir diplomų įteikimas vasaros mokyklos dalyviams.

Kiekvieną dieną, nuo 17 val. visų moksleivių lauks pramoginė kultūrinė patirtis, kurios metu bus galima dar geriau pažinti vienas kitą, universitetą ir Kauno miestą.

REGISTRACJA iki birželio 8 dienos.

Kursų aprašymus, registracijos anketą ir daugiau informacijos rasite čia:

https://www.vdu.lt/lt/moksleiviams-ikvepimu-ir-ziniu-kupina-vdu-vasaros-mokykla-2023/

Lietuvoje prieš metus startavusios trumposios studijos - alternatyvus kelias siekti aukštojo mokslo ir per trumpesnį laiką įgyti darbo rinkoje aktualių kompetencijų. 

Trumposios pakopos studijos – aukštojo mokslo studijų pakopa profesinei kvalifikacijai pagal Lietuvos kvalifikacijų sandaros penktąjį lygį įgyti. Šiais mokslo metais Panevėžio kolegija kviečia rinktis trumpųjų studijų programą Verslo internetinių sistemų kūrimas, taip pat planuojamos dar dvi programos: CNC staklių programavimas ir Automatinių sistemų mechatronika

Trumposios studijos suteikia galimybę per dvejus metus įgyti darbo rinkoje ypač paklausią profesinę kvalifikaciją. Baigę trumpąsias studijas, absolventai ne tik galės iš karto užsiimti profesine veikla, bet ir tęsti studijas profesinio bakalauro pakopoje. Trumpųjų studijų absolventams, profesinio bakalauro studijos bus trumpesnės, kadangi trumposiose studijose studijuoti moduliai (dalykai) bus įskaityti.

Trumpųjų studijų programos studentai studijų metu įgis šiuolaikines kompetencijas, turinčias ekonominę ir socialinę vertę sumaniojoje visuomenėje, lemiančias sėkmingą jų profesinę karjerą – kompetencijos bus ugdomos ir suteikiamos profesionalių dėstytojų, turinčių tinkamą kvalifikaciją ir patirtį dėstomų modulių (dalykų) srityje.

Stojant į trumposios pakopos studijų programas, konkursinis balas formuojamas iš brandos atestato dalykų (matematikos arba fizikos, arba chemijos, arba informacinių technologijų), kvalifikacijos egzamino arba stojamojo testo ir kitų pasiekimų įvertinimų. Taigi, jei valstybinių brandos egzaminų rezultatai Jūsų nedžiugina, kviečiame siekti aukštojo mokslo diplomo, renkantis trumpųjų studijų programas. 

 Priėmimas į trumpąsias studijas vyks nuo birželio 1 d. per LAMA BPO

 Visa informacija stojantiems į Panevėžio kolegiją: https://panko.lt/stojantiesiems/ 

 Kviečiame drąsiai konsultuotis su Studijų, karjeros ir užimtumo centro konsultantėmis:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. +370 607 96156

Laisvės a. 23, Panevėžys (118 kab.)

Previous Next

Kasmet vis populiarėjanti garbinga ir išbandymų kupina policijos pareigūno profesija sulaukia didelio jaunosios kartos dėmesio. Lietuvos policijos mokykla, kurioje mokosi būsimieji pareigūnai, kviečia visus, besidominčius policininko profesija, į Atvirų durų dieną gegužės 19 d., 10 val. (Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno r.).

Pamatysite, kur mokosi būsimieji pareigūnai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko. Sužinosite, kokį kelią turi nueiti žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia.

Pagrindiniu šio renginio akcentu taps policijos kursantai, kurie jau netrukus taps pareigūnais. Parodomųjų programų metu jie pademonstruos visus savo gebėjimus, sukauptus per šiuos mokslo metus.

Renginyje taip pat dalyvaus ir kitos policijos įstaigos: Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnyba, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologai, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras, Lietuvos policijos kriminalinės policijos biuras ir kt.

Įstaigų atstovai atskleis savo darbo subtilybes, leis apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones, ginkluotę, šarvuotį, specialiąsias priemones. Taip pat galėsite tapti pirštų atspaudų ėmimo ekspertais, atskirti tikrus pinigus nuo padirbtų, apsilankyti Kauno rajono policijos komisariate, sužinoti, kaip angliškai vadinasi policijoje naudojama įranga ir daug kitos įdomios veiklos (programa pridedama)!

Plačiau

Puslapis 1 iš 12

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas