DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ!

Uniformas galima užsisakyti:

1-8 klasių mokiniai megztinius gali užsisakyti internetinėje „Majoris ir partneriai" parduotuvėje. Pavyzdžiai, apmokėjimas ir pristatymas, dydžiai.

5-12 klasių mokiniai švarką gali įsigyti  uniformų parduotuvėje „Manovita" adresu: Klaipėdos g. 36, Panevėžys. Telefonas: 8 (648) 39 991 Darbo laikas: 10 - 18 val.  šeštadienį, sekmadienį – nedirba.

NAUJIENA!

Nuo rugsėjo pirmosios gimnazijoje 5-12 klasių mokiniai prie įprastos uniformos (megztinio ar švarko) galės dėvėti džemperius su gimnazijos logotipu. Džemperius galima užsisakyti internetinėje 8TOGO parduotuvėje. Džemperis pirmas, antras.

Informaciją apie pagamintus džemperius bus paskelbta gimnazijos svetainėje liepos mėnesį.

MRU atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“

2018 metais lapkričio 29 dieną II – IV gimnazijos klasių 44 mokiniai vyko į Mykolo Romerio Universitetą, kur vyko atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“. Mokiniai galėjo pasirinkti iš daugybės siūlomų paskaitų bei dalyvauti eksperimente „Valdyk save – valdyk pasaulį“, kuriame mokėsi pažinti save.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė šios paskaitos: „Ar įvertini kas gali būti dėl šiuo metu talpinamos asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose“, Kriminalistas. Kaip juo tampama? Nuotykių pilna profesija ar juodas darbas?“, „Reklamų kova be taisyklių – išsirink arba mirk“. Daugiausiai vaikinų dėmesio sulaukusi paskaita - „Šauk pirmas – geriau 12 prisiekusių, nei 6 nešantys tavo karstą“, kurioje ilgametę patirtį turintis teisininkas mokė kada reikia naudoti savigynos metodus ir į ką reikia atkreipti dėmesį, kad vietoj nukentėjusiųjų netaptume kaltinamaisiais.

Na, o visos dienos kulminacija buvo visiems puikiai žinomo atlikėjo – Andriaus Mamontovo – paskaita, kuri buvo pilna jo paties gyvenimo patirties, pakilimų ir klystkelių, kurie Andriui Mamontovui padėjo atrasti save, bei pasirinkti tokį gyvenimo kelią, kuriame jis jaučiasi puikiai. Andrius Mamontovas taip pat padovanojo visiems atvykusiems keletą savo dainų.

Viešnagė Mykolo Romerio Universitete mokiniams paliko labai gerą įspūdį bei atsakė į daugelį jiems iškilusių klausimų.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė ir psichologė Ingrida  Jezdauskienė

MOODLE - virtuali mokymosi aplinka