DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ!

Uniformas galima užsisakyti:

1-8 klasių mokiniai megztinius gali užsisakyti internetinėje „Majoris ir partneriai" parduotuvėje. Pavyzdžiai, apmokėjimas ir pristatymas, dydžiai.

5-12 klasių mokiniai švarką gali įsigyti  uniformų parduotuvėje „Manovita" adresu: Klaipėdos g. 36, Panevėžys. Telefonas: 8 (648) 39 991 Darbo laikas: 10 - 18 val.  šeštadienį, sekmadienį – nedirba.

NAUJIENA!

Nuo rugsėjo pirmosios gimnazijoje 5-12 klasių mokiniai prie įprastos uniformos (megztinio ar švarko) galės dėvėti džemperius su gimnazijos logotipu. Džemperius galima užsisakyti internetinėje 8TOGO parduotuvėje.

Džemperiai bus pagaminti rugpjūčio 17 dieną. Atsiimti pas budintį.

Įsteigta VGTU klasė gimnazijoje

Pagal 2015 m. gegužės 12 d. pasirašytą bendradarbiavimo sutartį tarp Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė. Mokytis šioje klasėje gali pageidauti būsimųjų I gimnazijos klasių mokiniai. Mūsų gimnazijoje tiksliųjų ir gamtos mokslų žinias šioje klasėje pasiryžo gilinti   24 I gimnazijos klasių mokiniai.

VGTU klasės misija – ugdyti pilietiškai atsakingą, kūrybingą, konkurencingą, mokslui ir naujausioms technologijoms bei kultūros vertybėms imlią asmenybę.

VGTU klasių mokiniams suteikiama galimybė:

• klausytis universiteto dėstytojų paskaitų matematikos, ekonomikos, chemijos, fizikos, braižybos, informacinių technologijų ir kitų mokomųjų dalykų temomis;
  • atlikti praktinius ir laboratorinius darbus VGTU fizikos, chemijos laboratorijose, inžinerinės grafikos bei informacinių sistemų katedrų auditorijose;
  • supažindinti su universitete vykdomomis studijomis, įdomesniais moksliniais tyrimais;
  • rengti projektus bendradarbiaujant su studentais ir dėstytojais, juos pristatyti universitete rengiamose studentų  mokslinėse konferencijose;
  • naudotis VGTU mokymo baze, laboratorijomis ir jų įranga;
  • susipažinti su studijų programomis, mokymosi procesu ir galimybėmis VGTU universitete;
  • sužinoti naujausią informaciją apie bendrojo priėmimo sąlygas ir tvarką.

Mokslo metų pabaigoje mokiniams įteikiami pažymėjimai, liudijantys apie Vilniaus Gedimino technikos universitete įgytas žinias.

Kviečiu būsimuosius I gimn. klasių mokinius, kurie nori giliau pažinti matematikos, gamtos mokslų, informacinių technologijų dėstomus dalykus, išbandyti juos praktiškai,  įsitraukti į VGTU klasės veiklą.

Didžiausias profesinio tobulėjimo ir profesinės karjeros perspektyvos yra matematikos, gamtos mokslų, informacinių technologijų srityse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Kazakevičienė

Motyvacinis laiškas Atsisiųsti...