Popietė Linkaučių vaikų namuose

Artėjant Šv. Kalėdų šventėms Kazimiero Paltaroko gimnazijos choras ir instrumentinė grupė vadovaujama muzikos mokytojos Jacintos  vyko į Panevėžio rajone esančius Linkaučių vaikų globos namus. Muzika ir giesmės vaikams sudarė galimybę prasmingam susimąstymui ir džiugiam šv.Kalėdų laukimui. Kartu kaip ir visada vyko Šv. Bernadetos kuopos ateitininkai. Šį kartą prie mūsų prisijungė ir Alfonso Lipniūno progimnazijos ateitininkai. Po koncerto vaikams įteikėme saldžias dovanėles. Vaikai atsidėkodami pakvietė arbatos. Prie stalo tęsėsi malonus bendravimas, nuotaikinga popietė. Atsisveikinome iki kitų susitikimų.

Ateitininkė Laura Tonkūnaitė

Piligrimystė šv.Jokūbo keliu

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos jo vardu pavadinta ateitininkų kuopa  penktadienį keliavo piligriminę  kelionę Šv. Jokūbo keliu. Ją pradėjome Panevėžio Katedroje Šv. Mišiomis ir judėjome link Anykščių. Kartu su mumis keliavo ir Kėdainių rajono Juosvainių ateitininkai ir viena Kazimiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos ateitininkė 7c klasės mokinė Austėja Pirtinaitė. Dėkojam Austėjai už drąsą ir bendrystę.

Skaityti daugiau...

Išvyka pas kontempliatyvias seseris Krikštėnuose

Saulėtą spalio mėnesio popietę grupė Kazimiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos ateitininkų  kuopos narių kartu su Alfonso Lipniūno progimnazijos ateitininkais  ateitininkais aplankė Ukmergę ir  šv.Teresėlės  kontempliatyvų seserų vienuolyną Krikštėnuose.  Kartu meldėmės, giedojome, seserys papasakojo apie savo gyvenimą, paskui daug žaidėme, vaišinomės, nes sesės priruošė vaišes. Vėliau aplankėme Krikštėnų dvarą, buvo labai gražus oras, saulėta, šilta, darėme daug nuotraukų ir likome patenkinti miela išvyka.

Dėkojame šv.Teresėlės seserims už malonų priėmimą ir gražią popietę.

6b klasės ateitininkė Laura Žibutytė

Padėka šv.Bernadetos ateitininkų kuopai

Panevėžio krašto ateitininkų valdyba dėka JAV įkurto Jono ir Aldonos Čingų fondo kasmet ateitininkams studentams, aktyviems vyresniųjų klasių moksleiviams ir kai kurioms kuopoms už aktyvią veiklą skiria pinigines premijas.

Šiais metais Panevėžio K.Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos ateitininkų kuopa gavo padėkos raštą ir piniginę 400 EUR premiją.

s.Kristina

Artėjant Kalėdų šventėms kiekviena širdis vis labiau prisipildo gerumo ir meilės, atjautos ir dėmesio

Kazimiero Paltaroko moksleivių choras vadovaujamas muzikos mokytojos Jecintos  ir šv.Bernadetos kuopos Ateitininkai  tęsdami seną tradiciją aplankė Linkaučių vaikų namų šeimynas. Buvo giedamos advento ir kalėdinės giesmės, visus pradžiugino smuikeliu Rugilė, o akordeonu Tautvydas. Vyko  šventinė viktorina, kurią paruošė vyriausios gimnazistės, prizai, žaidimai, draugiški pokalbiai. Visa tai visus suartina ir praturtina, vieni kitiems linkėjome gražaus Kalėdų laiko.

Šv.Bernadetos kuopos vadovė s.Kristina

Šv.Bernadetos kuopos ateitininkai dalyvavo Maisto banko akcijoje

Kazimiero Paltaroko gimnazijos šv.Bernadetos kuopos ateitininkai dalyvavo Maisto banko akcijoje, kur aukotojų dovanojami sausi ir ilgai negendantys maisto produktai buvo surenkami, pakuojami į dėžes ir perduodami šv.Juozapo globos namų Betliejaus valgyklėlės lankytojams.

Ateitininkai stropiai talkino ir džiaugėsi žmonių gerumo ir solidarumo ženklais padedant kitiems.

Kuopos globėja s.Kristina

Straipsnių archyvas