Puokštėmis papuošėme Švento Juozapo globos namus

Pradinių  klasių mokiniai kūrėme rudens gėrybių menines kompozicijas, komponavome puokštes ir puošėme gimnazijos erdves. Jos džiugino gimnazijos mokytojus ir svečius. Po to Jaunųjų maltiečių būrelio mokiniai parodą perkėlėme į  Švento Juozapo globos namus. Puokštėmis papuošėme palanges ir valgyklos stalus. Jos praskaidrino  senelių nuitaiką.

Jaunųjų maltiečių būrelio mokinė Aušra Sabeckaitė

Jaunieji maltiečiai „Maisto banko" akcijoje

Gimnazijos jaunieji maltiečiai spalio 20-21 dienomis dalyvavo „Maisto banko" akcijoje

Tikybos mokytoja Jurgita Šadauskienė

Jaunieji maltiečiai „Maisto banko“ akcijoje

Balandžio 7-8 dienomis gimnazijos jaunieji maltiečiai dalyvavo tradicinėje „Maisto banko“ pavasarinėje akcijoje, kurios metu kvietė aukoti maisto produktus nepasiturintiems.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė

Diena su šv.Kazimieru

Kovo 4 d. dalis mūsų gimnazijos jaunimo dalyvavo Panevėžio vyskupijos jaunimo dienoje kartu su šv. Kazimieru. Ją pradėjo Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje kunigas E. Murauskas iš Šiluvos, kuris pasidalino su jaunimu, kas yra šventumas ir kaip jo siekti. Visi kartu klausėmės, kaip Vievio parapijos jaunimas šlovina Viešpatį. Šventėme šv. Mišias, kurias aukojo Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM. Po jų, jaunimas kartu su Panevėžio bendruomene Laisvės aikštėje klausėsi ansamblio „Raskila“ ir vaišinosi „šv. Kazimiero“ sriuba bei gardžia koše. Tuomet išsiskirstę į grupeles, jaunimas turėjo įvairias veiklas kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat vyko protmūšis apie šv. Kazimierą, kuris yra ne tik Lietuvos, bet ir jaunimo globėjas. Šią dieną užbaigė apdovanojimai ir spektaklis Juozo Miltinio dramos teatre „Karvelėli, mėlynasai“.

Tikybos mokytojos J. Šadauskienė ir A. Oksienė

Jaunieji maltiečiai akcijoje „Maltiečių sriuba 2016“– padėti seniems, vienišiems ir ligoniams!

Lietingą gruodžio 10 dienos vidurdienį, Laisvės aikštėje rinkosi mūsų gimnazijos jaunieji maltiečiai-savanoriai, kurie kartu su tikybos mokytoja Jurgita Šadauskiene prisidėjo prie kiekvienais metais organizuojamos akcijos „Maltiečių sriuba“. Šios organizacijos svarbiausias tikslas-padėti labiausiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams – seniems, vienišiems, skurstantiems, turintiems negalią. Savanoriai dalinosi šypsenomis su panevėžiečiais, kvietė paaukoti ir pasivaišinti gardžia sriuba. Prie mūsų nuostabios Panevėžio eglutės savanoriauti atėjo miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, seimo narys Povilas Urbšys, garsi aktorė Toma Razmilavičiūtė. Šią nuostabią gerumo popietę vainikavo netikėtas susitikimas su „Lietkabelio“ rinktinės krepšininkais.

Žyginta Margenytė ir Viktorija Matulevičiūtė IIgb

Gimnazijos jaunieji maltiečiai „Maisto banko akcijoje"

Gimnazijos jaunieji maltiečiai dalyvavo tradicinėje „Maisto banko" akcijoje, kuri vyko Lietuvos miestuose. Akcijos metu savanoriai rinko aukojamą maistą nepasiturintiems.

Būrelio vadovė mokytoja Jurgita Šadauskienė

Straipsnių archyvas