Esu žmogus, ne robotas

Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas kartu su partneriais – Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetu, Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, VO „Gelbėkit vaikus“, Artūro Noviko džiazo mokykla, UAB „Šviesa“ 2024 m. birželio 5 dieną jau septintus metus organizavo konferenciją „Lietuvos vaikų balsas“. Jos metu apdovanoti vaikų pranešimų, piešinių ir video klipų konkurso laureatai. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 6c klasės mokinė Sofija Mikalauskaitė. Ji – respublikinio pramešimų konkurso “ESU ŽMOGUS, NE ROBOTAS” 2-os vietos laimėtoja. Kviečiame pažiūrėti konferencijos įrašą. Sofijos pranešimas nuo 41 min.

V. Mikalauskienė