3-4 kl. mokinių konkursas "Pasimatuok profesijas"

  • Paskelbta: 2024-05-10
  • Kategorija: Konkursai

Gegužės 9 dieną Panevėžio "Šaltinio" progimnazijoje vyko Panevėžio miesto 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“. Renginio tikslas – ugdyti pradinių klasių mokinių karjeros kompetencijas, skatinti domėtis įvairiomis profesijomis, plėsti suvokimą, kad sėkminga karjera priklauso nuo kiekvieno aktyvumo. Mūsų gimnaziją atstovavo 4 mokiniai iš 4c klasės: Liepa, Meda, Nauris, Kristupas, kuriuos konkursui ruošė klasės mokytoja Aina Cimermonienė. Džiaugiamės, kad mokiniai buvo aktyvūs, žingeidūs, drąsūs ir iškovojo pirmąją vietą bei pereinamąją taurę. Sveikiname nugalėtojus!

Nuotraukos:
Neringa Mikaliūnienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas