Būrelis „Mąstyk spalvotai" kviečia į parodą

• Paskelbta: 2024-01-31
  • Kategorija: Kvietimai

Mokykloje veikia būrelis „Mąstyk spalvotai”. Jame dalyvauja 1-4 klasių mokiniai. Būrelyje vaikai ne tik piešia, bet ir susipažįsta su dailininkų paveikslais, analizuoja metodiškai atrinktus pavyzdžius, įvairias formas, kūrybinio darbo procese plečia savo akiratį, stebėdami tikrovę įvairiais rakursais. Mokosi spalvų derinių bei sukurti savo originalų kūrinėlį, tobulina savo gebėjimus bei įgūdžius dailės srityje. Būrelyje vaikai piešia gyvūnėlius, augalus, gamtą bei kitomis temomis, kuria įvairias kompozicijas bei interpretuoja, o kūrybinius sumanymus perteikia naudodami pasirinktas išraiškos priemones. Mokiniai lavina mąstymą, vaizduotę bei kūrybingumą ir tobulina pažinimo, asmenines, komunikavimo bei socialines kompetencijas, o tai padės geriau mokytis ir kitus mokomuosius dalykus bei ateities karjeroje. Paroda vyksta pirmo aukšto foje, nuotraukose matome vaikučių piešinių įvairiomis temomis.

Irena Kloniūnienė