Panevėžio miesto mokyklų 8 klasių mokinių viktorina „Kalbos atveria duris”

• Paskelbta: 2023-09-30

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė organizavo Panevėžio miesto mokyklų 8 klasių mokinių viktoriną „Kalbos atveria duris“, skirtą Europos kalbų dienai paminėti. Rugsėjo 29 dieną gimnazijos aktų salėje susirinko 8 šaunios komandos ir pristatė skirtingas Europos šalis ir kalbas. Mokinius atlydėjusios mokytojos paruošė užduotis viktorinai. I vietą užėmė Panevėžio Vilties progimnazija, kuri suorganizuos tradiciją tapusią kalbų viktoriną 2024 metais. II vietą su teatrališkiausiu pasirodymu užėmė Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla. III vieta džiaugiasi Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos komanda. Mokinius ruošė mokytojos Rima Vaišnorienė ir Jūratė Alešiūnienė.

Anglų kalbos mokytoja Neringa Songailaitė-Kovarskienė