Kūrybos pamokos su Sigute Ach

• Paskelbta: 2024-04-24

24-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė mūsų bibliotekoje prasidėjo 2-jų dienų pradinių klasių mokinių ir mokytojų susitikimais su dailininke, knygų iliustratore ir rašytoja Sigute Ach

Ji pravedė kūrybos pamokas „Linksmoji monotipija”. Tai buvo labai šilti ir nuoširdūs, vaizduotės ugnelę pakurstantys užsiėmimai. Mokiniai ir mokytojos mokėsi spalvotoje dėmelėje pamatyti daugybę variantų: boruželę, kiškį, varlę, ežiuką ar dar kažką įdomaus.

Sigutė Ach visiems kartojo: “Kai pabunda mūsų fantazija, būna labai smagu!”

Tai buvo pamokos įkvėpiančios kurti ir džiaugtis savo kūryba.

4c klasės mokinių įspūdžiai po pamokos:

Gabrielė ir Meda atrado save, atsipalaidavo ir pažaidė su spalvomis.

Gabijai B. ir Gabijai Ž . Sigutės Ach kūryba sužadino vaizduotę.

Austėja ir Emilia išmoko kurti gražius piešinėlius.

Laurą ir Liepą sužavėjo galimybė kurti skirtingus paveikslėlius, keičiant detales.

Liepai ir Danielei įspūdį paliko gražūs dailininkės darbai, knygų iliustracijos.

Mokiniai ir mokytojos dėkoja dailininkei už naują idėją kūrybai ir svarbiausia įkvėpimo kurti.

Dovilė Butkienė