"Maisto bankas" kviečia moksleivius savanoriauti

"Maisto bankas" kviečia Jus  prisijungti prie gerų darbų ir savanoriauti  LPF „Maisto bankas“ kasdienėse veiklose bei artėjančioje akcijoje spalio 11-12d.

Kiekvieną darbo dieną "Maisto bankas" gelbėja tūkstančius kilogramus tinkamo vartoti maisto nuo išmetimo ir rūpinasi, kad jis pasiektų stokojančių stalus. Savanoriai kviečiami prisijungti prie maisto surinkimo, rūšiavimo bei maisto krepšelių dalijimo.

O akcijos metu - kviečiama visuomenė aukoti ilgo galiojimo produktus. 37-oji akcija per visą Lietuvą sujungs bene 8000 savanorių būrį. Savanorystė akcijoje - ne tik puikus būdas ištiesti pagalbos ranką, bet skatinti bendruomeniškumą, ugdyti sąmoningumą, empatiją, komunikabilumą bei kitas bendražmogiškąsias savybes.
Moksleiviams po akcijos bus išrašomos ir socialinės veiklos pažymos.

Klasių auklėtojai, mokiniai