,,STEAM PAVASARIS 2025“ Plungės „Saulės“ gimnazijoje

  • Paskelbta: 2025-04-16
  • Kategorija: Konkursai

Balandžio 11 dieną Plungės „Saulės“ gimnazijoje vykęs respublikinis mokslinis praktinių-kūrybinių veiklų konkursas ,,STEAM PAVASARIS“ tapo tikra pavasarinės kūrybos, žinių ir draugiškos konkurencijos švente.

Šis konkursas organizuojamas jau 5-tą kartą ir labai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos komandai pavyko prisijungti ir sudalyvauti šiame renginyje. Šiais metais į Plungę atvyko komandos iš 25 Lietuvos mokyklų. Mūsų gimnazijos komandą sudarė: Fausta Meškauskaitė II kl., Beatrisa Vilimavičiūtė II kl., Simas Janeliūkštis I kl. ir Karolis Veikšas I kl.

Konkurso metu moksleiviai atliko įvairias užduotis: devintų klasių moksleiviai nustatinėjo cukraus koncentraciją kokakolos sudėtyje, o dešimtokai- tyrė aktyvintos anglies adsobcines savybes, naudojant spalvotus tirpalus. Atlikus praktinę dalį dar reikėjo atsakyti į daug klausimų iš įvairių mokslo sričių, išspręsti kryžiažodį.

Šis konkursas mokiniams leido ne tik save išbandyti STEAM srityje, bet ir susipažinti su kitų Lietuvos mokyklų mokiniais. Džiugu, kad linksmai ir naudingai praleistą laiką vainikavo Simo trečia vieta devintų klasių tarpe ir Beatrisos laimėta pirma vieta tarp dešimtokų.

Nuotraukos:
Ina Kytrienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas