Šeimų protų kovos "3XTU"

Gegužės 15-osios dienos vakarą, minint Tarptautinę šeimos dieną, gimnazijos socialinės pedagogės bei psichologės pakvietė šeimas dalyvauti protų kovose "3XTU". Į kvietimą atsiliepė 9 šeimų komandos, kurios tarpusavyje varžėsi trijuose turuose bandydamos atsakyti į klausimus apie Lietuvos istoriją, atpažindamos vėliavas, įvardindamos pirmąjį lietuvišką kompiuterį ar interneto savybes, kurios prilygsta siaubo filmo žiūrėjimui. Užduotis, kurioje reikėjo atpažinti miško gyvūnų balsus, privertė visus dalyvius suklusti ir atidžiai įsiklausyti.

Komandas sudarė ne tik patys jauniausi šeimos nariai, bet ir seneliai, pusbroliai. Garbingą 3-ią vietą laimėjo Sabų šeima, 2-ąją - Šešelgių šeima, o pirmoji vieta atiteko Petronių šeimai. Sveikiname protų kovų nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams. Iki pasimatymo kituose renginiuose.

A.Kiburienė