Karjeros diena Norvegijos ir Lietuvos įmonėje UAB „DEVOLD“

• Paskelbta: 2024-06-09

Balandžio 5 d. 8a klasės mokiniai lankėsi įmonėje ,,DEVOLD“, įsikūrusioje J.Janonio g. 66. Tai didelė įmonė, kurioje dirba 336 net 37 profesijų darbuotojai (mezgėjai, siuvėjai, kontrolieriai, pakuotojai, vairuotojai, mechanikai, administracijos atstovai ir kiti). Čia gaminama ir parduodama laisvalaikio ir sporto itin aukštos kokybės apranga iš merino vilnos, kuri atkeliauja net iš Naujosios Zelandijos. Pagaminta produkcija eksportuojama į Švediją, Norvegiją, Vokietiją. Sužinojome, kad norint įsidarbinti šioje įmonėje reikia turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, susijusį su tekstilės gamyba. Reikia turėti ne tik teorinių, bet ir daug praktinių žinių. Visiems labai patiko laboratoriniai eksperimentai bei robotizuotas prekių sandėliavimas. Vasaros darbams priimami asmenys nuo 18 metų. Džiaugiamės praplėtę savo akiratį ir papildę karjeros žinias.

Jūratė Pratkelienė