Pirmokai bibliotekoje!

• Paskelbta: 2024-10-21

2024m. spalio 21 dieną 1b klasės mokiniai su savo klasės auklėtoja, Daiva Žukauskiene, lankėsi mokyklos bibliotekoje. Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos elgesio taisyklėmis, knygų skolinimosi bei grąžinimo tvarka. O jiems tai padėjo padaryti naujasis mokyklos bibliotekininkas Lokys, bei jo padėjėjos Dovilė ir Lionė. Mažieji skaitytojai  išgirdo Lokio pasaką, įgijo naujus skaitytojų bilietus bei patys sau susikūrė gražiausius knygų skirtukus. Jau šiandien visa klasė pasiėmė po vieną knygelę skaitymui, kai kurie iš jų net visiems savo draugams įrodė, kad puikiai pažįsta raides.

Džiaugiamės kartu praleidę smagią bibliografinę pamoką, o Lokys toliau lauks mažųjų skaitytojų.

Dovilė Butkienė