Panevėžio miesto 1-4 klasių skaitymo skatinimo projekto „Per knygą - į gamtą" konkursas „Tarp žemės ir dangaus"

• Paskelbta: 2024-02-29
  • Kategorija: Konkursai

2024 m. vasario 28-29 dienomis vyko Panevėžio miesto 1-4 klasių skaitymo skatinimo projekto ,,Per knygą - į gamtą" konkursas ,,Tarp žemės ir dangaus".

3-4 klasių mokinių komanda: Mija Adakavičiūtė (4b klasė), Adelė Šalučkaitė (4b klasė), Eda Karaca (3a klasė), Paulina Savickaitė (3a klasė) aktyviai dalyvavo konkurse ir buvo apdovanota Padėkos raštu bei atminimo dovanėlėmis.

1-2 klasių mokinių komanda: Adelė Grigaliūnaitė (2b klasė), Emili Gaurilkaitė (2c klasė), Aistė Aleknavičiūtė (1a klasė) ir Miglė Martinaitytė (1d klasė). Mergaitės atliko visas užduotis, kurios buvo paruoštos remiantis K. Kasparavičiaus knygomis. Komanda užėmė 1-ąją vietą ir apdovanota Diplomu bei atminimo dovanomis.

Džiaugiamės ir sveikiname!

Autorius: