Respublikinė 8 – 12 klasių mokinių tiriamoji - praktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“

Kovo 20-ąją I klasių mokinės dalyvavo respublikinėje 8 – 12 klasių mokinių tiriamojoje - praktinėje gamtos mokslų konferencijoje „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“.

Konferencijoje dalyvavo pranešėjai ir jų mokytojai iš 42 įvairių Lietuvos mokyklų. Iš viso buvo perskaityti net 82 pranešimai. Pranešimus skaitė 135 mokiniai, o juos ruošė net 65 mokytojai.

Mūsų gimnazijos mokinės Rugilė Norkutė ir Fausta Meškauskaitė pristatė savo darbą tema „Rankų odos drėgmės tyrimas, naudojant skirtingus rankų kremus”, o Roberta Kalkytė ir Elzė Kęstaitytė pristatė savo darbą tema „Kirkšnies išvaržos skausmingumo nustatymas prieš, po operacijos”.  Gimnazistės turėjo galimybę išklausyti įvairių pranešimų, pasisemti patirties.