Pradinių klasių tautinių šokių kolektyvas ,,Spindulėlis" yra pakviesti 2024 m. dalyvauti 100 metų jubiliejinėje Dainų šventėje

• Paskelbta: 2024-02-09

Paltaroko gimnazijos jaunučių šokių kolektyvas "Spindulėlis" 2024 m. vasario 2 d. sėkmingai dalyvavo atrankos ture ir pateko į šimtmečio Dainų šventę (Šokių dieną), kuri vyks 2024 m. liepos 1-5 d. Vilniuje. Džiaugiamės gimnazijos pradinių klasių mokiniais, kurie šokdami tautinius šokius, puoselėja mūsų krašto kultūrą,  stiprina lietuvišką tapatumą, taip pat garsina Kazimiero Paltaroko gimnazijos vardą. Dainų šventėse gimnazijos šokių kolektyvas "Spindulėlis" dalyvauja nuo 1998-ųjų metų, o  2024-ųjų metų jubiliejinė šventė bus 8-oji. Dėkojame šokių vadovei Zitai Rimkuvienei už puikų mokinių paruošimą ir meilę tautiniam šokiui, taip pat 3a kl. mokytojai Rasai Žakaitienei, 3c kl. mokytojai Gintarei Mizeikytei bei šokėjų tėveliams už pagalbą renginių metu.

Autorius:
Edita Dilienė