1a klasės ekskursija į Lietuvos Respublikos Seimą

• Paskelbta: 2024-05-06

Gegužės 2 d. 1a klasės mokiniai ir jų tėveliai vyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Susipažinome su Lietuvos valstybės valdymo sistema, įstatymų leidybos procedūra. Lankantis istorinėje Kovo 11-osios salėje pirmokams ir tėveliams gidė prisiminė svarbiausius mūsų valstybės istorijos faktus kovose dėl nepriklausomybės, įtraukiančiai pasakojo apie parlamento veiklą, Lietuvos Respublikos Seimo istoriją bei Seimo narių pareigybes. Mokiniai patys išmėgino įstatymų leidybos procesą. Dėkojame Lietuvos Respublikos Seimo narei Guodai Burokienei ir jos padėjėjoms už nepaprastai šiltą priėmimą, nuoširdų bendravimą ir suteiktą galimybę apsilankyti Seime. Paskui aplankėme Gedimino pilį, Vilniaus arkikatedros Šv. Kazimiero koplyčią ir Pinigų muziejuje dalyvavome edukacinėje programoje. Ši ekskursija paliko didžiulį įspūdį visai 1a klasės bendruomenei. Buvo labai įdomu, naudinga, suteikė daug žinių.

Sonata Marcinkevičienė