Projekto "Esame komanda. Turime planą" paskaita

• Paskelbta: 2024-10-21

Spalio 18 dieną III-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje apie pasirengimą galimai branduolinei avarijai, karinėms grėsmėms bei kitoms civilinės saugos nelaimėms. Tai Vidaus reikalų ministerijos projekto „Esame komanda. Turime planą“ paskaita, kurios metu lektoriai iš priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pristatė pranešimą apie civilinę saugą, kaip elgtis ekstremaliomis situacijomis, į ką atkreipti dėmesį įvykus nelaimei, kur būtų galima slėptis ir kita naudinga informacija. Taip pat buvo pademonstruotas išvykimo krepšys su tikrais išvykimo daiktais, kurio svoris apie 30 kg. VR simuliacijos metu, mokiniai užsidėję VR akinius galėjo patirti tą jausmą, kai atsitinka nelaimė ir į ką reikia atkreipti dėmesį, kaip elgtis. Paskaitos metu gimnazistai tikrinosi savo žinias ir galėjo laimėti projekto prizų.

Neringa Mikaliūnienė