Krikščioniškos Vertybės 2023-2024

• Paskelbta: 2024-04-16
  • Kategorija: Sielovada

I kl. gimnazistai turėjo galimybę atlikti mini rekolekcijas. Ia ir Ic kl. dalyvavo rekolekcijose "Stipriau už neapykantą", Ib kl. mokiniai - rekolekcijose "Sielos kelias".

Ačiū visų šių savaitgalių savanoriams, organizatoriams, lydintiems mokytojams, mokinių šeimoms, mus priėmusių namų šeimininkėms - visi kartu stengėmės, kad būtų ir prasminga, ir gera.

Nijos (Ib) įspūdžiai:

Šios dvi dienos buvo susiliejimo su Dievu laikas. Netrūko įvairių žaidimų ir veiklų, kurios suartino klasę, visi atsipalaidavome ir labiau pažinome vienas kitą. Savaitgalis kupinas emocijų: džiaugsmo ir rimties, kai kam momentais buvo net graudu, jautru, buvo ramybės, prasmės ir linksmybių. Naujai užsimezgė pažintys arba įvyko ankstesnių pažinčių atnaujinimas, artimi išsikalbėjimai vienas kitam, o svarbiausia – gerai praleistas laikas kartu. Ši kelionė daugumai mūsų ilgam išliks atmintyje.

s. Elija Rudinskaitė, Gedmilė (Ib)