Erasmus mobilumų projekto dalyviai Vokietijos Warendorf mieste

Išvykome rugsėjo 16d.ir keliavome ilgai (32 valandas)autobuse. Stotys keitė viena kitą, autobusas  sustodavo tik 5 minutėms. Taigi, atvykome į Miunsterį baisingai išvargę. Ne visiems mokiniams buvo rastos šeimos, todėl dalis apsigyveno išnuomotose apartamentuose.

Pirma savaitė jau eina į pabaigą: dalyvauta pamokose, aplankytos garsiosios Varendorfo arklidės, kur veisiami žirgai. Mieste pilna arklių figūrų. Mūsų partnerių Marijos gimnazijos mokiniai pravedė ekskursiją po miestą. Labai nuoširdžiai priėmė miesto mero pavaduotoja, įteikė dovanėles su Varendorfo simboliais. Ji pabrėžė tarptautinio bendradarbiavimo svarbą Europos žmonėms.

Mūsų dar laukia daug įdomių renginių: išvyka į Oberhauseną, kur veikia paroda“Planeta Žemė“; pasivaikščiojimas palei Emzės upę, išvyka į Miunsterį bei Kiolną, darbas prie bendro projekto“ Tvarios kelionės Europoje nuo Šiaurės į Pietus ir nuo Rytų į Vakarus“.Laukite žinių iš Varendorfo.

Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos Erasmus grupinio mobilumo grupė bei du ilgalaikio mobilumo dalyviai:

• Ksenja Chornii
  • Rugilė Iljinaitė