Pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Nuo A iki Ž piešiu lietuvišką raidę“ apdovanojimai.

• Paskelbta: 2024-04-25
  • Kategorija: Konkursai

Pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Nuo A iki Ž: piešiu lietuvišką raidę“ apdovanojimai.

Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“  vyko Panevėžio miesto mokyklinio ugdymo įstaigų 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Nuo A iki Ž: piešiu lietuvišką raidę“, skirtas paminėti 120-ąsias Spaudos draudimo panaikinimo metines.   Buvo pristatyta apie 150 mokinių darbų iš įvairių Panevėžio mokyklų.

Mūsų gimnazijos pradinukai apdovanoti diplomais už geriausią iliustraciją  1- 4 klasių tarpe :

• Adelė Bušmaitė 1c kl.,
  • Kornelija Letkauskaitė 1c kl.,
  • Ema Breivytė 1d kl. (paskatinta mamos),
  • Patricija Bausytė 2a kl.

Nominacijomis:

• Vakaris Strautnikas  1c kl. – Spalvingiausias darbas.
  • Leonardas Lukoševičius 2a kl.  – Simpatijų prizas.
  • Agnė  Strolaitė 2b kl. -  Kruopščiausia raidė.
  • Beata  Župerkaitė 2c kl.- Kruopščiausia raidė.

Sveikiname laimėtojus!

Mokinius piešinių konkurse paskatino dalyvauti pradinių klasių mokytojos: Asta U., Daiva P.,  Danguolė K., Kristina T.

Pradinių klasių mokytoja Kristina Tamauskienė

Kristina Tamauskienė