Eksperimentinis praktinis STEAM renginys

• Paskelbta: 2024-04-18

Balandžio 17d. Panevėžio 5-oje gimnazijoje vyko eksperimentinis praktinis STEAM renginys "Kelionė į žvaigždes", kuriame dalyvavo Juozo Balčikonio,  Vytauto Žemkalnio, Juozo Miltinio, „Minties", Kazimiero Paltaroko ir 5-osios gimnazijų komandos sudarytos iš 6 mokinių. Po prisistatymo komandos buvo suskirstytos į biologijos, chemijos, fizikos, astronomijos, dailės, matematikos sekcijas. Mūsų gimnazijos komanda pateko į fizikos-inžinierijos sekciją, kurioje gavo užduotį sukonstruoti gyvenamąjį būstą Marse. Visų komandų mokiniai pasitelkę mokslinį-kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis gamtos mokslų žiniomis, kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžius per valandą turėjo atlikti užduotį ir paruošti pristatymą. Visus sužavėjo mūsų gimnazijos vaikų komandinis darbas, nuostabus pastatytas būstas ir pristatymas-interviu. Padėka buvo įteikta mūsų gimnazijos komandai:

• Beatrisa Vilimavičiūtė Ia kl.
  • Ugnius Jačauskas Ia kl.
  • Vytė Gelažytė IIb kl.
  • Mėja Letkauskaitė IIb kl.
  • Gabrielius Jankevičius  IIIb kl.
  • Mindaugas Kriukas  IIIa kl.

Ina Kytrienė, Kęstutis Kulikauskas