Šeštokai apsilankė LRT

• Paskelbta: 2024-06-13
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 10 dieną, 6b klasė, užbaigdama šiuos mokslo metus, išvyko į Vilnių. Ekskursiją pradėjome LRT prieigose. Čia mus pasitiko visiems puikiai pažįstama žinių vedėja Eglė Bučelytė. Supažindinusi su pastato bei Lietuvos radijo ir televizijos istorijomis, vedėja aprodė vietas, kuriose gimsta įvairios mūsų pamėgtos laidos. Daug dėmesio vedėja skyrė sausio 13-osios įvykiams televizijoje, matėme išlikusias ginklais daužytas duris ir kulkomis suvarpytas sienas.

Turbūt didžiausią įspūdį paliko Gustavo virtuvėlė, į kurią visi svajojome patekti ir pajusti gaminimo aistrą. Apsilankėme LRT Opus radijuje. Mums labai pasisekė, nes mes matėme, kaip vyksta laidos filmavimas po rinkimų į Europos parlamentą.

Kitoje ekskursijos dalyje grožėjomės Vilniaus senamiesčiu. Gidas Markus mus supažindino kiek yra Prancūzijos Vilniuje. Edukacija vadinosi „Vilniaus prancūzai“ O, pasirodo, yra!

Grįžome pavargę, tačiau atmintyje ilgai gyvuos įspūdžių bei nuotykių kupina kelionė.

Jūratė Marozienė